Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Satranç Turnuvası: Haziran 2017
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Ben de çok keyif aldım. En yakın zamanda bir daha oynamak isterim. Aslında o fili ortadaki hengamede alsaydın işler benim için çok kötüleşebilirdi. Başta yaptığım dikkatsiz açılış (bir türlü beceremiyorum şu açılışları) yüzünden cezalandırmanı isterdim doğrusu. Yine de toparlamaya çalıştım.

#FavorimMerco
Lisedeyken açılışları falan ezbere biliyordum, hatta varyasyonları bile ama unuttum çoğunu. Biraz kara düzen oynuyorum :D Orada benim de kafam karıştı dikkatim dağıldı bir an gümbürtüye gittik :D
Maç gerçekten eğlenceliymiş

ne zaman müsaitsen bana özel mesaj atabilirsin Yarın 09.00 dan önce uyumayı düşünmüyorum
Boşuna yazmamışım the Merciless diye :) :) Açılışlar benim için hep sakattı, bundan sonra da düzeltmek için çaba sarf edeceğimi sanmıyorum. Bir ara ezberleyeyim demiştim ama kimin nasıl oynayacağı belli olmuyor. Örneğin geçenki maçta Stafford Gambiti oynamıştım. Açılışların, savunmaların vs. popülerliği az olunca başarı şansı yükseliyor. :D
(17-06-2017, 15:26)Duman : [ -> ]
Haziran 2017Puan Durumu
1
1
1
0
0
0
0
0

Haziran 20172. Tur Maçları
Beyaz OyuncusuSiyah Oyuncusu

Ayın 20'sinde 3. tura geçilir.
https://lichess.org/SZSb2KVL

MacMillan 1-0 uçan erişte

Tebrikler

GG
kimse gelmeyince turnuva patladı sanmıştım :D Kusura bakmayın.
uçan erişte ile maç atacaktık ama steamde bi türlü buluşamadık. umarım human buradadır.
Bu birkac gun problemli olacak. Memlekete gittigimden, maclari arkadaslarla konustugumuz tarih ve saatlerden biraz daha gec yapabilirim bilginize.
Kayser oda kurdum beklerim.
Yeni turu beklemekteyiz.
Haziran 2017Puan Durumu
2
2
1
1
0
0
0
0

Haziran 20173. Tur Maçları
Beyaz OyuncusuSiyah Oyuncusu

Ayın 24'ünde 4. tura geçilir.
'a linki gönderdim.
5 dk kurmuşsun. 15+5'lik bir link yolluyorum şimdi sana.
onaz 1 0 pashazade

https://lichess.org/DiBgUtRV
kaiser'le ben maçı yaptık yenilmiştim linkini atmayı unutmuşum sad
vs
vs

Bu akşam son tura geçiyoruz.
1-0 Human vs Uçan Erişte
Haziran 2017Puan Durumu
3
2
1
1