Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2017 Yaz Minecraft Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
m3mnLZ.png

Gelmek isteyenleri bekleriz. Server 7/24 açıktır.

Kurallar
  1. Forum nicklerinizle girin.
  2. 1x1 kuleler inşa etmeyin.
  3. (Yeni kurallar katılımcıların isteğine göre eklenebilir)

Server IP'si: 149.202.90.11:41519
Oyunun versiyonu: v1.12
Oyun Modu: Survival
Etkinlik zamanı : 7/24

Oyuna girdikten sonra /register (şifreniz) (şifreniz) yapıp kayıt olun. Oyuna girdikten /login (şifreniz) yaparak giriş yapın. İstediğiniz pluginleri isim olarak belirtirseniz onlara göz atacağım.
Factionu komple kaldırıyorum. Küçük bir yer yaptım orada herkes arsası olacak onun dışında claim olmayacak.
Claim i kaldırın ama faction dursun isteyenler tek takılabilir
Öyle olmuyor maalesef.
(09-06-2017, 16:16)Lothebork : [ -> ]Öyle olmuyor maalesef.
neden?

Ülke olmasını kimler niye istemiyor
server de bir sıkıntı mı var girmiyor da
Bir önceki etkinlik gibi bir saat belirlenip herkesin girip 0'dan başlanması gerekiyor. Ben benim attığım haritanın kullanılıp survival başlanılmasından yanayım. Minecraft'ın kendi haritaları sıkıcı.
Sen hangi haritayı attın?
(07-06-2017, 05:40)GaulTurk : [ -> ]
(28-05-2017, 03:25)GaulTurk : [ -> ]Sıfırlandıktan sonra survival özel bir harita indirilip factionsuz oynansın diyorum ben. Mesela: http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/

Linkini attığım mapi indirip denedim. Harbiden görsellerdeki gibi muazzam bir harita. Harita 4-5 tane farklı iklimsel bölgeden oluşuyor hepsi de çok iyi. Bu bölgelerde iyi ya da kötü krallıklar bulunuyor. Bence server kapanmadan bu harita ile oyuna başlayalım.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Linkten bölgelere bakın, daha gitmediğim yerler var. Bölgeler çok büyük sayılmaz.

http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/
Tamam haritayı indirip kurdum. Faction istemediniz onu da çıkardım. 19:00 - 24:00 arası server açılacak her gün. Serverin 12 günü kaldı.
Ben katılmayacağım.
ile girdik, harita normal bir mineraft haritasından 1000 kat daha iyi. Diğer tüm Survival olayı aynı. Diğer arkadaşları bekliyoruz servera.
play.cwoare.nl
faction olmadığı için katılmayacağım
Harita her ne kadar standart bir haritaya göre çok daha eğlenceli olsa da bu sefer eskisi gibi kalabalık değildik. Zaten en son girdiğimde birden çıkmak zorunda kalmıştım. Bu sefer niyeyse organize olunamadı.

Görsel
Kullandığım crack e henüz 1.12 sürümü gelmediği için giremiyorum.
Altın boşuna para verdi. sad.
Verdiğimiz paranın hesabını yapsaydık bugün burada olmazdık.
kaç lira verdin?