Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval 2 - Arena of Kings Hotseat (Vanilla) (İptal)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
m2tw.png

Arena of Kings Hotseat'ine hoşgeldiniz.

Hotseatimiz Steam 1.52  ( Steamde orijinal Medieval 2 gerektirir.) Vanilla versiyonunda oynanacaktır. 

Gerekli modların isimlerine linklerini ekledim. Oradan indirip bakabilirsiniz. 

Tüm harita oyuna dahil olacaktır. Haçlı seferi ve Cihad seferleri yasak olacaktır. Dengesizlik, bug ve exploit yarattığı için yasaklıyoruz. 

Çok tecrübeli oyuncular alınmayacaktır. Yeni ve orta dereceli oyuncular alınacaktır. 

Ülkeler zorluk durumuna ve oyuncu seviyesine göre benim tarafımdan belirlenecektir.

Davet edilenler :

Katılanlar : 

Ülkeler :
@kirlicorap İngiltere
@kilical12333 Fransa
@furkis_08 İspanya
@LazBebe Venedik
@Hammurabi Sicilya

@EralpU Bizans
Rusya
Murabıt
@iberkay Türkler
@Sübaşı Mısır
@PashaZade Danimarka 
@JanissaryArcher Polonya

Gemiden asker çıkarma bug'unu size resimle anlatacağım ki yapmamaya özen gösterelim.

Yaz hocam buna da yaz :D Steam versiyonu olsun diyorum.
Birden fazla seçenek söyleyebilirsiniz. Atıyorum korsan sürüm varsa sizde hem retrofit hem de custom campaign 2 seçebilirsiniz.

Orijinal kingdoms varaa hepsi uyar size zaten. Bunu belirtin lütfen.
Hepsine katılırım.Bir tercih yapmam isteniyorsa da Ccm2 taraftarıyım.Retrofit çok hoşuma gitmemişti açıkçası.
Steam vanilla iyidir.
bende kingdoms yok vaniila yı indirdim
Hotseat ne demek ben anlamadim burada ne oluyor. bi multide turn turn mu oynayacaz admin yardim
Kardeşim şöyle

Turu oynuyorsun end turn dediğinde diğer devletin ekranı gelir.O ekranda save alıyorsun o saveyi upload edip linki foruma atıyorsun.Diğer oyuncu onu alıp aynı bu şekilde yapıyor.
Buna da hotseat diyoruz :)
kingdoms yok vanilla indirdim ben yaz beni :)
YAZ HOCAM
steamde olmadığı için katılamam
Katılmak isterim Steam vanilla hotseate ancak yaz indirimlerinden sonra açılırsa katılabilirim gibi. Şuan orijinal M2TW yok.
Korsan oyun sahipleri için de ayrı bir hotseat kurulabilir
haftaya sadece dediğin şekilde oynanan r mod ile hotseat açacağım.
Hocam bende orijinal var fakat bir sorum olacak, tek disk var bende korsan ve orjinal aynı diskte olursa sıkıntı çıkarır mı?
Çıkarmaz. Önce korsanı sonra steamdekini kurduysan problem yaşamazsın. Diğer türlü steamde oyuna sahipken korsan veya kutuludan yüklemeye çalışırsan başarısız oluyor diye biliyorum.
Katılıyorum.
Yaz hocam retrofit hariç hepsine gelirim ben
Birkaç gün daha alımlar açık olacak. Hafta içi başlatacağız. Ülkeleri oyuncu tecrübesine ve zorluğuna göre ben ayarlayacağım.
Sayfalar: 1 2 3