Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mount & Blade II: Bannerlord
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
150 liradan çıkacaksa boşuna Türkiye mağazasına koymasınlar.
Bu arada 150tl olacağı neredeyse kesinleşti tüm oyun basını bu bilgiyi almış.
150 tl bile etmeyen bir oyun
https://twitter.com/ahmetozcilingir/stat...6697588736
Ben oyunu temmuz,agustos gibi eğer bir fiyasko çıkmazsa almayı düşünüyorum. İlk haliyle bir çok eksik bulunması bir eksi olmuş taleworld için. 10 yılda bir oyunu tam çıkaramıyorsan, insanlar büyük bir iş yaptıklarını düşünecekler doğal olarak. Umarım değer buna
Erken erişim oyunu 150 tl mi? Almayın aldırmayın.
Destek falan dedikte, single player ozellikleri olmadan erken erisime acmalarina icerledim
Fiyatında değilimde olmayacak dedikleri özellikler canımı sıktı. Alırsam bile o özellikler açılmadan singleplayer oynamam. Böyle olunca direkt o parayı vermenin pek bir anlamı yok.
Türkçe dil desteği olmadan çıkarmaları Türk oyuncular gözünde itibarını çok düşüren bir olay. Türkiye'de fiyattan daha fazla rahatsız eden bir unsur olabilir.
Türkçe dil desteği tam sürüm çıktığı zaman gelecektir şu anda sadece ingilizce mevcut iki kere çevirmek istemiyor olabilirler. Erken erişim oyunu için 150tl biraz fazla olmuş, demek tam sürüme geçtiklerinde 200tl'den fazla olacak.
Çıktığında yurtdışı fiyatının(50€) artmayacağı söyleniyor. Türkiye fiyatının da artacağını sanmıyorum.
Keşke oyunun fiyatı 59,99 olsaydı.
Erken erişim olması veya Türkçe dil desteğinin olmaması gibi basit hesaplara takılmıyorum ama 150 lira fiyat nedir ya? Sırf yerli diye içeriğine bakmadan ne kadar kötü de olsa buglu da olsa eksik de olsa 90 lira atardım yani. Ama sen Türk oyuncu olarak bizi kayırmıyosan ben niye Türk firması olarak seni kayırayım? Elin oyununa nası bakıyosam sana da öyle bakarım madem. Oyunun 150 lira etmiyor abicim. Et mi yor. O kadar. Gitsin kime satıyosan satsın şimdi. Sadece fanboylar alsa bile zararını çıkarır nasılsa.
Steam, erken erişim oyunda sadece tek dil kabul ediyor iddiaları ne kadar doğru bilen var mı?
(03-03-2020, 21:46)Voidian : [ -> ]Steam, erken erişim oyunda sadece tek dil kabul ediyor iddiaları ne kadar doğru bilen var mı?

Yıllardır Rimworld, Factorio vs. erken erişimde oynuyordum. Öyle bir şey yok. Ne kadar dil koyarlarsa o kadar dil oluyor.
(03-03-2020, 21:46)Voidian : [ -> ]Steam, erken erişim oyunda sadece tek dil kabul ediyor iddiaları ne kadar doğru bilen var mı?

Doğru değil, aramada erken erişim ve Türkçe tiklerini seçince milyon tane oyun çıkıyor. Ama verilen haber yanlış bence. Kimi yerlerde oyunun kendisinde henüz çoklu dil desteği olmadığını söyledikleri yazıyor.
Alıntı:Fakat Erken Erişim sürecinde teknik kısıtlamalar sebebiyle çoklu dil desteği sunamıyoruz. Bunun sebebi oyuna çoklu dil imkânını veren altyapının henüz oyundaki yerini almamış olması.

Resmi açıklamada böyle demişler. Neymiş bu teknik mesele merak ettim, 9.5 yıldır geliştirilen warband 1.2'de lokalizasyon dosyası hazırlamak o kadar mı zor?
Yok o yüzden değil bence. Adamlar yetiştirememişler oyunu, hala zaman kazanmaya çalışıyorlar. Martın son günü çıkaracak olmaları da bunun göstergesi. Erken erişim çıkaracak olmaları da. Kazanabildikleri her günü kazanmaya çalışırken böyle bir detayla uğraşmaya kaynak ayırmamış olabilirler.
Erken erişim süresince eklenecek, çıkarılacak ya da değiştirilecek bir sürü metin olabilir. Her defasında tekrar tekrar tercüme yapmak zorunda kalmak yerine tam sürüm çıkana kadar İngilizce dışında dil eklememeyi uygun görmüş olabilirler.
Oyunun betasına davet aldım da başka alan var mı? Oyun çıkana kadar mı geçerli bu beta acaba.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26