Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Vodafonenet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Vodafonenet internet var evde 2 yıl 40 liralık anlasmamiz var fakat yaklaşık 1 haftadır modem bozuk (verdigimiz ücrete modem de dahil) sürekli servis yollicaz diyip duruyolar ama gelen giden yok. Ben ay sonunda bu kullanamadigim kadarının fiyatını alabilir miyim?
Valla zor gibi.
Eğer hiçbişey olmazsa tüketici mahkeme sine vercem de orda da sıra gelene kadar çok zaman geçiyor
Türkiye'de sen o adamları sıkıştırmadıkça işlerini yaptıramazsın, biraz sıkınıtılı o yüzden. Sürekli arayıp sıkıştır, yasal yollarla tehdit edebilirsin. Yine fazla inanmıyorum ardından çok düzgün bir geridönüş alacağına ama yapacak başka bir şeyin yok.
Herifleri her aradigimda modeme bişeyler yaptiriyolar sonra evet sizin modem bozulmuş ekip yollicaz diyip duruyolar. Şu adamlar da tam şerefsiz.
herhangi bir çağrı merkezinde işini yaptıramıyorsan; "Beni supervisor'üne ya da ekip liderine bağla" dedin mi işi bildiğini anlıyorlar, hemen hallediyorlar.
Adamlar yardım etmeyince allah yardım etti modem kendi kendine çalıştı.
mecbur fatura ödeniyor modem arızalı olsa bile