Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval 2 - Tamriel Elders Scrolls Hotseat (TES) (OYUNCU ALIMI AÇIK)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
The-Elder-Scrolls-Online-Tamriel-Unlimited-1-10.jpg

Tamriel evrenini artık Medieval 2 Hotseat olarak oynamanın vakti geldi. 

Devasa bir harita, devasa birimler, tüm ülkeler ve Tamriel. Her detayın düşünüldüğü mükemmel Tamriel modunda hotseat oynayacağız. 

Oyunda büyücülerden tutun da iskelet ordusuna kadar her türlü detay işlenmiş durumda.

Oyunda Oblivion Krizi yaklaşık 80. turlarda meydana gelmektedir. Her yerde devasa Oblivion orduları çıkacaktır. 

Oyun başında Nerevarin the Reborned Great House Hlaalu'ya general olarak gelmektedir. 

Konudaki linkten modu indirebilirsiniz. Mod için Kingdoms 1.05 veya Steam sürümüne ihtiyaç vardır.

latest?cb=20150911030824

Tüm harita ve ülkeler oyuna dahil olacaktır.

Katılmak isteyenler bu konuya yorum yazabilirler. Herkes kendisine uygun olan bir devleti seçebilir.

Katılımcılar : 

Oyanabilir ülkeler

Tamriel Empire ( İmparatorluk, Her yerde toprağı ve ordusu var, Çok tecrübeli oyuncu gerekli)

Aldmeri Dominiom ( Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Kingdoms of Wayrest ( Ufak bir devlet, herkes oynayabilir)

Kingdoms of Orsinium ( Orkların ülkesi, birimler çok güçlü, Ufak bir devlet herkes oynayabilir) 

Kingdoms of Daggerfall ( Ufak bir devlet herkes oynayabilir)

Kingdoms of Skyrim ( Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Clan of Forebears ( Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Clan of Crowned ( Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Kingdom of Anequina ( Kedigiller ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Kingdom of Pelletine ( Kedigiller ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Clans of Blackmarsh ( Sürüngengiller ülkesi,  Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Great House Hlaalu ( Dark Elfler ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Great House Redoran ( Dark Elfler ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Great House Telvanni ( Dark Elfler ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Great House Dres ( Dark Elfler ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Tribunal Temple ( Dark Elfler ülkesi, Orta büyüklükte bir devlet, herkes oynayabilir)

Great House Dagoth ( Lord Dagoth Ur'un devleti, çok güçlü birimlere sahip. Herkes oynayabilir)

Tribes of Ashlanders ( Dagoth'un dostu bir devlet. Şehirsiz başlıyor. Göçebe gibi. Herkes oynayabilir.)

The Undead ( Ölümsüzler ordusu, Her yerde şehirleri ve orduları var. Oynaması çok zor bir devlet. Oynanamaz.)
Aldmeri Dominion'u almak istiyorum.

86cb8e57460cd3c52c2aff05f61f386e.jpg
Wayrest oynamak isterim
Katılım bekliyoruz, çok eğlenceli bir hotseat olacak.
Modu daha indiremedim. Skyrim oynamak istiyorum. Konudaki sürümle oynanacağı kesin mi ona göre indireceğim.
Evet. Yüklendiğinde haber ver yardımcı oluruz.
Modu kurdum sorunsuz çalışıyor. Orsinium oynamaya karar verdim.
başka bir ülke alsın o zaman. Başka bir bölgeden. Her bölgeden 1 ülke seçerek adil bir dağılım yapalım. modu silmediyse oyunu bize kursun ben de Anequina veya Pelletine alabilirim.
Skyrim alayım o zaman.
Skyrimle Wayrest çok yakın sayılmaz ama
İlk başta Orsinium istemiş. O yüzden demiştim.

Aldmeri Dominiom
Wayrest
Anequina
Skyrim

Yeni gelen olur mu bilmiyorum ama yakın zamanda başlayabiliriz. Bir de Haritanın sağ tarafını yasaklayabiliriz. Harita işini adminimiz halleder.

müsait olunca bize oyunu kurar mısın ?
Modu indirip bu gece kurarım bir sorun çıkmazsa.
Başlamıyor muyuz
noldu descr_strat , herşeyi hazırsa at bana kurayım.
Great House Dagoth ( Lord Dagoth Ur'un devleti, çok güçlü birimlere sahip. Herkes oynayabilir)

Modu indirip deneyeyim bir, Deygof amca çok güzel bir seçim bence.
Hepten unuttum bunu ben. Akşam hallederim inşallah. Bekliyoruz