Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Müdafaa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Sencer uzun bir süredir foruma girmemiş, fazladan bir gün daha bekledim fakat ulaşamadım, bu yüzden etkinlikten çıkartıyorum, yerine bir kişi alacağız.

Şu an için sıra yine 'de

Katılmak isteyen ilk kişiyi oyuna dahil edeceğiz.
Gece oynar ve hemen paylaşırım.
 Save

Hikaye

benden sonra ki kimse oynayabilir.
Sana Miltarist Cumhurbaşkanı tagını veriyorum.

Sırada var.

Edit: sırada hata yapmışız sıra sende değilmiş :D bu durumu önümüzdeki turda düzelteceğim :)
2 kere üst üste oynayınca bende şaşırdım herhalde diğerleri müsait değil sandım yoksa öbür turu da ben oynamıştım.8 ay üst üste oynamış oldum. :D :D :D
Insan söyler ben niye 2.kere oynuyorum diye demi? :)
Düşündüm sonra vardır bir sebebi dedim oynadım geçtim. :D
turunu oynayacakmısın ? Yarın 12,00'a kadar oynamamış olursan etkinlikten çıkartacağım.
Oyunu satın aldım ama DLC'ler yok.
(23-09-2017, 11:19)strateggy : [ -> ]Oyunu satın aldım ama DLC'ler yok.

Bu vakte kadar oynamadığın için seni etkinlikten çıkartıyorum. Daha evvel nasıl oynadıysan öyle oynayabilirdin. 

Sıra de
Beni çıkartmanız iyi olmuş. Uzun zamandır etkinlik devam etmiyor diye pek bakmamaya başlamıştım. Zaten sadece haftasonu girmeye fırsatım oluyor okul sebebiyle.
kilical12333 etkinlikten çıkartılmıştır. Yeni yüzler olarak eklediğimiz üç oyuncu olan strategyy, sencer ve kilical1233 sorumluluklarını yerine getirmemişlerdir. Bu üç oyuncu ağır hayal kırıklığıdır. Bundan sonraki benzer etkinliklerde onlar elbet kulağıma küpe olacaktır.

sıra sende dostum fakat sen ve isterseniz etkinliği sonlandırabiliriz. Zira iyice soğuduk gibi.
Ben devam etmek istiyorum,ara sıra iyi bir uğraş oluyor bakalım üçümüzden neler çıkacak tabi kimse zorunda değil isterseniz devam edelim. :D :D :D
' ide alalım devam edelim :D
(01-10-2017, 23:43)napolyon94 : [ -> ] ' ide alalım devam edelim :D

Bence'de güzel oluyor değişik bir oyun deneyimi oluyor ama keşke Çin oyunu hızlı devam etse bundan daha iyi olacak savaşa erken gireceğimiz için. :D :D :D
Bende devam edelim derim biz bize World Conquest bile yaparız yapamasakda canımız sağolsun ekip güzel :D
Çekirdek kadro güzel :D
Aynen bende seviyorum Kadroyu bu arada 2 bölüm üst üste gelmesi sağ olsun devlet faşist oldu. :D :D :D Bakalım savaşa girmekten beni kim kurtaracak :D :D :D Neyse fazla sevinmeyeyim biri gelir demokrasi boostlar şimdi. :D
(02-10-2017, 00:49)Faramir : [ -> ]Aynen bende seviyorum Kadroyu bu arada 2 bölüm üst üste gelmesi sağ olsun devlet faşist oldu. :D :D :D Bakalım savaşa girmekten beni kim kurtaracak :D :D :D Neyse fazla sevinmeyeyim biri gelir demokrasi boostlar şimdi. :D

çekirdek akdro bomba ben küba olurum haiti olurum sorun değil yani kadro sabit kalsın :D:D Non aligned yokmu boostlucak :D:D:D
Şimdi sıra kimde?
Ben neden ilk sayfada gözükmüyorum?
Planımız nedir?

Kafamda deli sorular :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5