Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: M2TW - Hotseat Versiyonu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Anlaşılan bazı arkadaşlarda sadece Steam, bazı arkadaşlarda ise v1.3 var.
Bu konu altında bu durumu tartışalım, hotseati hangi versiyonda başlatmak daha uygun olur?

Ve bu ikisi arasında oynanışta ne gibi farklar var bilen varsa aydınlatabilir.
steam
hotseat 7 de 1.3 şu an.  1 kişide steam çıktı henüz.
aynı arkadaşlar hotseat 1 ekimde de var.
benim seçimim 1.3
bende her ikisi de mevcut oyunum orjinal.

kesinlikle 1,3. nedeni ise steam versiyonda medium ayarlar 1,3 ün vh ına  dek geliyor belki daha fazla. şehir fethetmek zor savunanın çok bariz üstünlüğü var. her iki versiyonu olan açsın bi campaign fransayı alsın aradaki farkı görsün. louis bir spearman bi okcuyla bordeaux u alabiliyor 1,3 de. 1,52 de ise touluse dan gelen takviye orduyla dahi yenılıyor 2side medium. veya marsilyadaki generalle romayı kuşatın 2. tur tüm paralıları alın 3. tur savaşın yine defeat. bunalr ço kbasit örnekler. savaşalrı kendımiz yaparsak belki olabilir ama öyle olursa tur süreleri aşırı uzayacagı için bence 1,3 devam.
1.3 çünkü oyunum korsan. :)
Oyunum orijinal, sürüm 1.3
Öyleyse 1.3 oynayacağız, bu durumda sadece Steam'de oyunu bulunan oyuncular (sanıyorum PiriReis ve Birvetek) hotseate katılamayacaklar.

Oyunculardan beni skype'ta eklemelerini isteyeceğim, herkesi Imperial Hotseat Grubuna alacağım.
Yalnız ben de steam versiyonu kullanıyordum, o zaman katılamayacağım maalesef. İyi oyunlar dilerim.
Yeteri sayıya ulaşırsanız Steam versiyon için hotseat açılabilir.
İkiside mevcut
merco tur sırası sende seni bekliyoruz. özel den  de mesaj attım. hotseat 7