Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Total War Rome 2 - Hanedan Oyunu: Selevkos
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
415363.jpg

Herkese merhaba, aramızda oynayabileceğimiz bir hanedan oyunu açalım. Anket yerine katılmak isteyen arkadaşlar oynamak istediği ülkeleri yazsın. Oyunumuzda kullandığımız mod: 4 Turns Per Year with Season Effects

1-
2-
3-
4-
5-
6-
Katılıyorum. Roma, baktriya, cermenler, kartaca tercihlerim.
Selevkos ve mısırda güzel.
Katılıyorum. Ülke farketmez.
Pontus, Galatia
ve karar versin ülkeye başlayalım isterseniz.
Selevkos bana da uyar. Başka fikir değiştirecek ya da öneri sunacak olan varsa buyursun. Yoksa başlayalım.
Selevkos iyi, herhangi bir mod ile mi oynuyoruz?
Mod kullanacaksak eğer turn per year modlarını kullanabiliriz.

https://forum.strategyturk.com/konu-mod-...ar-modlari

Herhangi biri olur benim için. Önerdiğiniz başka mod varsa o da olur. Ya da modsuz da oynayabiliriz. Ama General ve Ajanların hemen ölmesini istemiyorsak turn per year modları önemli.
Bana farketmez modlu da oynayabiliriz.
Ben katılırım
ve moda da karar versin sonra sırayı belirleyip başlayalım Selevkos seferimize.
1 yıl 4 tur olan en uygunu. Merco'da onaylayacaktır. Sıralamayla birlikte ana konuyu güncellersin, oynamaya başlarız
Oyun zorluğunu hangisinde açmamı istersiniz ?
Sana kalmış, benim için farketmez. Bu hanedan oyununu bilmemde, zorlayıcı legendary serileri yapabiliriz. :D
Beni de yazın en sevdiğim devletle oynuyorsunuz :D
size de uyarsa zor da açıyorum bu akşam. efsanevide kayıt sıkıntısı var zor da yapalım o zaman .
(30-01-2018, 15:28)kilical12333 : [ -> ]Beni de yazın en sevdiğim devletle oynuyorsunuz :D

Tamamdır seni de yazdım.
1 yılı 4 tur yapan modu yükleyim o zaman. Çok ufak modlarla zaten. Abone ol diyorsunuz ve girerken aktif etme sekmesine tıklıyorsunuz.
Hard veya veryansın Hard bana uyar. Bugün başlatılabilir.
0I10x7.jpg

Sayfalar: 1 2 3 4