Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Strategyturk Bilim Kulübü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
st-bilim-2.png
STRATEGYTURK BİLİM KULÜBÜ
Bilim aydınlıktır.

bilim-a.png

BİLİM KULÜBÜNÜN AMACI
Bilim Kulübü olarak aylık bilim/bilim tarihi yazıları ve haftalık bilimsel sohbet konuları ile forumdaki bilim ve bilim tarihine ilgi duyan kişileri bir araya toplamayı amaçlıyoruz.

bilim-a.png

VrryyZ.png

bilim-a.png

BİLİM KULÜBÜ ÜYELERİ
(Lider)

bilim-a.png

KULÜBE KATILIM
Bilim Kulübüne katılmak için Kulüp Üyelikleri arayüzünden Bilim Kulübüne katılım başvurusu göndermelisiniz.
Bilime ilgi duyan herkes Bilim Kulübüne katılabilir, kulüp üyelerinden kulüp aktivitelerine katılım sergilemesi beklenir.
Bilim Kulübünün 13 üyesi bulunmaktadır.

bilim-a.png
bilimsel-tra.png

bilim-a.png
Konu altından kulübe katılmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Katılıyorum.
Katilmak isterim.
Katılmak isterim
Bende aranızda olmaktan şeref duyarım
Katılmak istiyorum.
Katılmak isterim.
Katılmak isterim.
Katılmak istiyorum.
Katılmak İstiyorum .
Arkadaşlar merhaba, Bilim Kulübü olarak forumda yazılı bir materyalimiz bulunmamakta. Bu yüzden biraz hızlı davranmak açısından ilk konumuzun ana başlığını CERN olarak belirledim. Diğer konular için tavsiyelerinize açığım. En geç yarın akşam saat 19.00'a kadar CERN hakkında konuya katkı sağlayabilecekler benimle iletişime geçebilir mi ?
Haftaya güzel bir makale hazırlayıp paylaşaım diyorum. Önerisi olan var mı ?
(27-04-2018, 16:56)Gurt : [ -> ]Haftaya güzel bir makale hazırlayıp paylaşaım diyorum. Önerisi olan var mı ?

Deep Learning, Artificial Intelligence, Virtual Reality, Augmented Reality, Internet of Things, Blockchains en popüler başlıklar bu zamanlarda.
(27-04-2018, 17:11)PhasisMjora : [ -> ]Deep Learning, Artificial Intelligence, Virtual Reality, Augmented Reality, Internet of Things, Blockchains en popüler başlıklar bu zamanlarda.

Teşekkür ederiz fikirlerin için. AI için forumda bir konu mevcut. Bence bu hafta Blockhains'e değinelim. Daha sonra forumdaki konuyu güncelleyelim. Yetişirse ikisini de yapabiliriz tabikide.
(27-04-2018, 17:11)PhasisMjora : [ -> ]Deep Learning, Artificial Intelligence, Virtual Reality, Augmented Reality, Internet of Things, Blockchains en popüler başlıklar bu zamanlarda.

Onerin icin tesekkurler. Biraz fazla bilisim konulari olmus. Bilgisayar kulubumuzden biraz farklilik arz etmek adina

-Yapay Organ
-Kok hucre tedavisi
-Genetik editleme ve onceden tasarlanmis bebekler
Ben de yardımcı olmak isterdim konuların hazırlanmasında, fakat biraz yoğun olduğumdan pek vakit ayıramıyorum. Bilgisayar kulübünden haberim yoktu bu arada, öğrenmiş oldum.
Katılmak istiyorum.
Bilim Kulübü'ne yardımcı aranmaktadır. Yardımcı olmak isteyen arkadaşların yorum olarak bu konuya yazmaları yeterlidir.
Katılıyorum.
Katılmak isterim.
Sayfalar: 1 2