Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1800 - Genel Sohbet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Anno 1800 3 günlük bedava oldu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
(13-03-2020, 23:25)deadsilver81 : [ -> ]Anno 1800 3 günlük bedava oldu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...-mart-2020
Haydaa ne güzel oynuyorduk bitmiş süresi.
Anno 1800 Co-op oynayacak varsa uplayden ekliyebilirsiniz. Nick: kara_kursun. Discord kanalındada sohbet edebiliriz.

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...-mart-2020

Yeterli kisiye ulasirsak etkinlik devam edebilir. Buraya musait oldugun zamanlari yaz istersen.
Merhaba.
şuan epic indiriminden alayım diyorum. standart versiyonunu. yanına hangi sezon passları önerirsiniz 1 ve 2 var ikisinden birini almayı düşünüyorum hangisi daha kritik ise onu alacağım tavsiyelerinize açığım.
(26-05-2020, 05:35)Limbo : [ -> ]Merhaba.
şuan epic indiriminden alayım diyorum. standart versiyonunu. yanına hangi sezon passları önerirsiniz 1 ve 2 var ikisinden birini almayı düşünüyorum hangisi daha kritik ise onu alacağım tavsiyelerinize açığım.

Season Pass 1'i al. Yanlış bilmiyorsam Season Pass 2'nin içerikleri daha tam olarak çıkmadı. 2020'nin sonuna doğru düzenli aralıklar ile çıkaracaklar. Season Pass 1 olmadan bence 2'nin bir anlamı olmaz. Ben 1. sezona sahibim ve dolu dolu içeriği olduğunu düşünüyorum. Önce 1'i almanızı tavsiye ederim.

Şuradan forumda Türkçe'ye çevrilmiş geliştirici günlüklerine ulaşabilirsiniz.
Şuradan forumdaki Anno rehberlerine ulaşabilirsiniz.
Şuradan Anno 1800 ile ilgili oyun içi sorularınızı sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.
Oyuna yeni başladım ben de Epic indirimi ile. Season Pass daha almadım, multi oynamak istersem illa dlclerin olması gerekiyor mu?
(26-05-2020, 13:13)Craetus : [ -> ]
(26-05-2020, 05:35)Limbo : [ -> ]Merhaba.

Season Pass 1'i al. Yanlış bilmiyorsam Season Pass 2'nin içerikleri daha tam olarak çıkmadı. 2020'nin sonuna doğru düzenli aralıklar ile çıkaracaklar. Season Pass 1 olmadan bence 2'nin bir anlamı olmaz. Ben 1. sezona sahibim ve dolu dolu içeriği olduğunu düşünüyorum. Önce 1'i almanızı tavsiye ederim.

Şuradan forumda Türkçe'ye çevrilmiş geliştirici günlüklerine ulaşabilirsiniz.
Şuradan forumdaki Anno rehberlerine ulaşabilirsiniz.
Şuradan Anno 1800 ile ilgili oyun içi sorularınızı sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

Çok teşekkürler önce vanila sürümü alıp oynayayım biraz sonra sezon 1 alırım sonraki indirim zamanıda sezon 2 alırım artık.
Season Pass 2 şuan daha ucuza geliyor kupon ile bilginize.
(26-05-2020, 23:46)Kurt Knispel : [ -> ]Oyuna yeni başladım ben de Epic indirimi ile. Season Pass daha almadım, multi oynamak istersem illa dlclerin olması gerekiyor mu?

DLC'siz kurulmuş multiplayer lobilerine katılabilirsiniz. Ancak DLC'li lobilere ancak DLC sahibi oyuncular katılabiliyor.
Season Pass 1'i de bugün aldım. Birlikte oynamak isteyen var mı?
Oyunu bugün Epic indirimlerinden aldım. Oyunu oynamak için Ubisoft hesabının bağlı olması gerekiyormuş gördüğüm kadarıyla. Tadım kaçtı
Kampanya'dan sıkılıp sandbox oynamaya başladım. İlk yirmi dakikada daha önce hiçbir Anno oyunu oynamamış benim bile ne kadar şey yaptığımı görünce kendim bile şaşırdım. Yz'nin de benden aşağı kalır yanı yok. Oyuna yeni başlayacaklara kampanyayı sıkılana ya da bitirene kadar oynamalarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Temel mekaniklerin yanında insanın eli de alıştırıyormuş oyuna.
Campaing kac bölümden olusuyor tek bir hikaye mi var bir de ek paketlerin campinge etkisi var
mi?
Ek paketleri almadım. Kampanya geldiğim yere kadar biraz dallansa da ana teması babamıza atılan iftirayı temizleyip bunun arkasındaki “gizemli” güçlerle savaşmak üzerine.
https://forum.strategyturk.com/konu-stea...#pid217130

Anno 1800, epicteki indirimle ve kuponla beraber 28 TL oluyor. Almayan kalmasın bence.
Oyunun müzikleri çok hoş. Tek sıkıntısı biraz fazla tekrar etmesi.
Ben her yeni oyunda ne gibi farklılıklar sunabilir onu merak ediyorum. Aşağı yukarı adalardaki kaynaklar dışında oyun başlangıcını etkileyecek bir şey yok gibi geldi.
Sakın ama sakın Save and Exit'teki Save'e güvenmeyin. :'(((
Sayfalar: 1 2 3 4