Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Multiplayer Oynamak İstiyorum :) [Çözüldü]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba sayın arkadaşlar , oyunu yükleyeli 2.5 yıl oldu ve bayadır oynuyorum. Biraz sıktı öncelikle sohbetlerinize baya bir baktım. Steam'den oynuyorsunuz siz. 

Game ranger yükle olur dediler yukledim olmadi. Biraz daha gezindikten sonra hamachi yuklersen olur dediler onu da yükledim baya bir ağ adına baktim her yer doluydu. Bu oyun steam'den oynaniyor mu ? Oynaniyorsa nasıl oluyor steam ücretli mi bilmiyorum aranıza katilmayi cok isterim. Bir iki arkadasımız açıklarsa mutlu olurum. Eğer anlamazsam da bildiginiz hamachi ağı var mı ? Varsa soyleyebilir misiniz ? Yalnız sürüm 1.2 ve korsan yükseltmem gerekir mi ? Teşekkürler.
Orijinal alıp kodu steamden aktif edeceksin. O son sürümü senin bilgisayara yükleyecek. Ancak o zaman oynayabilirsin.
(25-11-2015, 12:11)Merco : [ -> ]Orijinal alıp kodu steamden aktif edeceksin. O son sürümü senin bilgisayara yükleyecek. Ancak o zaman oynayabilirsin.

Orjinal oyunu alıcam yani öyle mi
Campaign mi yoksa battle mi yapmak istiyorsun?
(25-11-2015, 12:47)Duman : [ -> ]Campaign mi yoksa battle mi yapmak istiyorsun?

Zahmet olmazsa anlatirsaniz 2 sinide ögrenemk isterim
Campaign için elindeki 1.2 sürüm Medieval II : Total War'ı 1.3'e yükseltmen yeterli. Ardından Hotseat bölümündeki hotseatlerden birine katılabilir veya yeni bir hotseat kurulmasını bekleyebilirsin.
Battle ise Steam üzerinden oynanıyor, bunun için Merco'nun da dediği gibi Steam'de oyunun olmalı, eğer pek para vermek istemiyorsan indirime girmesini bekleyebilirsin.
(25-11-2015, 13:03)Duman : [ -> ]Campaign için elindeki 1.2 sürüm Medieval II : Total War'ı 1.3'e yükseltmen yeterli. Ardından Hotseat bölümündeki hotseatlerden birine katılabilir veya yeni bir hotseat kurulmasını bekleyebilirsin.
Battle ise Steam üzerinden oynanıyor, bunun için Merco'nun da dediği gibi Steam'de oyunun olmalı, eğer pek para vermek istemiyorsan indirime girmesini bekleyebilirsin.

M2tw de contune campinflg in asagisinda multiplayer var ama orada lan battle a mi basicam hoteeat yeri nerede

Bu 2010 daki onceki oyunlarin cogu neden zor bir sekilde multiplayer oynaniyor ya da ben mi kalon kafaliim yaa off

Bu 2010 daki onceki oyunlarin cogu neden zor bir sekilde multiplayer oynaniyor ya da ben mi kalon kafaliim yaa off
Hotseat'i her oyuncu single gibi oynayıp turunu geçtikten sonra save dosyasını ondan sonra gelen oyuncuya aktarıyor.
(25-11-2015, 14:17)Duman : [ -> ]Hotseat'i her oyuncu single gibi oynayıp turunu geçtikten sonra save dosyasını ondan sonra gelen oyuncuya aktarıyor.

Cok tesekkurler anladim yardim eden arkadaslaf a cok tesekkurler
(25-11-2015, 13:03)Duman : [ -> ]Battle ise Steam üzerinden oynanıyor, bunun için Merco'nun da dediği gibi Steam'de oyunun olmalı, eğer pek para vermek istemiyorsan indirime girmesini bekleyebilirsin.

ek olarak hamachi üzerinden de oynanabiliyor. oyununuz steamde degilse bu yondemi de kullanabilirsiniz.
(25-11-2015, 14:23)Raijin : [ -> ]
(25-11-2015, 13:03)Duman : [ -> ]Battle ise Steam üzerinden oynanıyor, bunun için Merco'nun da dediği gibi Steam'de oyunun olmalı, eğer pek para vermek istemiyorsan indirime girmesini bekleyebilirsin.

ek olarak hamachi üzerinden de oynanabiliyor. oyununuz steamde degilse bu yondemi de kullanabilirsiniz.

ALLAH IM SUKURLER OLSUN :))) peki son olarak hamachi den su an bildigin bir ağ var mi ağl istesine baktim ama hep 2011 den filan kalma var onlar da hep dilu tabi bildigin var sa paylasursan sevinirim bi de yakinda 1.3 e yuksletiyoeum beni campung e araniza alirsanjz mutlu olurum hem de cok

(25-11-2015, 14:42)Mik486 : [ -> ]
(25-11-2015, 14:23)Raijin : [ -> ]

ALLAH IM SUKURLER OLSUN :))) peki son olarak hamachi den su an bildigin bir ağ var mi ağl istesine baktim ama hep 2011 den filan kalma var onlar da hep dilu tabi bildigin var sa paylasursan sevinirim bi de yakinda 1.3 e yuksletiyoeum beni campung e araniza alirsanjz mutlu olurum hem de cok

En snki surum 1.3 mu ?
mp savaş için ; 1,52 en son o da steamde. hamachı ag listesi bilmıyorum.

hotseatleri 1,3 sürümde kuruyoruz.
Sagolun ama keske 1.3 e bagimli kalmasaydik ya da kalmadaydiniz 1.2 surumde bile bisey farkediyor mu hitseat icin