Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Adolf Hitler Hala Yaşıyormu ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
(08-04-2018, 15:13)emin545 : [ -> ]
(08-04-2018, 15:04)Raider41 : [ -> ]
(08-04-2018, 13:41)Fetih 1453 : [ -> ]
(08-04-2018, 13:37)Ragnvaldr : [ -> ]
(08-04-2018, 13:31)Fetih 1453 : [ -> ]Adolf Hitler :
Yeterince büyük bir yalan söylerseniz ve bu yalanı sürekli tekrar ederseniz, insanlar sonunda buna inanmaya başlayacaktır.

Adolf Hitler'in hala yaşaması gibi mi?

yaşadığını idda etmiyorum idda edenler var ne düşünüyorsunuz ?

imkansız ötesi değerlendirmek bile şaçma

Imkansiz diye birşey yoktur
hayır vardır
Yaşamaz. En fazla sahte pasaportla 1990 yılına kadar yaşamıştır.
Simdi youtubda evet söyluyorlar yasiyo yasiyo diye evt belki kacmis olabibilir ölum susu verirken ama ingiliz istihbarati Amerika istihbaratida fark etmistir ve kacsa dahi gizlice öldürmuslerdir dunya bosuna tedirgin olmasin diye hem zaten yasasa dahi bugune kadar coktaaan ölmustur
Bu belgelere göre Hitler Arjantin'e kaçmış ve orada yaşamış;

https://www.cia.gov/library/readingroom/...F_0003.pdf
(13-08-2018, 16:04)Azinliklar : [ -> ]Simdi youtubda evet söyluyorlar yasiyo yasiyo diye evt belki kacmis olabibilir ölum susu verirken ama ingiliz istihbarati Amerika istihbaratida fark etmistir ve kacsa dahi gizlice öldürmuslerdir dunya bosuna tedirgin olmasin diye hem zaten yasasa dahi bugune kadar coktaaan ölmustur

haklısın bugüne kadar yaşayamaz ama 20 yıl daha yaşamıştır hemen pes edeceğini sanmıyorum

(13-08-2018, 16:11)ArthurDayne : [ -> ]Bu belgelere göre Hitler Arjantin'e kaçmış ve orada yaşamış;

https://www.cia.gov/library/readingroom/...F_0003.pdf

bende bunu anlatmaya çalışıyordum
intihar etti ama nasıl yaşayabilir?
dünyada düzmüş zaten kanka takma sen
evet zombi askerleri ile dünyayı ele geçirecek şuan uygun ortamın oluşmasını bekliyor
(16-08-2018, 02:35)Fire : [ -> ]evet zombi askerleri ile dünyayı ele geçirecek şuan uygun ortamın oluşmasını bekliyor

Yanılıyorsunuz. Ayın karanlık yüzünde kurduğu kolonide , dünyayı ele geçirmek için bir ufo donanması kumakla meşgul.
Hitler hala yaşıyor şuanda gizli nazi üssünde dünyayı ele geçirme planları yapıyor ve almanyadan çocukları kaçırıp onları asker olarak eğitiyor ilk amacıda yahudilerin kafasına atom bombası atmak olacaktır.
Hitler 1962 de şili de öldü arkadaşlar.
rahmetli yahudileri çok severdi. Neyseki öldü.
1889 doğumlu adamın zaten 2010'dan sonrasında yaşamasına imkan yok. Kaldı ki Parkinson hastasıydı. 1980lerin sonuna bile yaşasa zor yani. Ama ben Hitlerin'in ülkesi düştüğü an intihar ettiğine inanıyorum. Kaçacak bir adam değildi.

E: Bu arada CIA'in falan belgelerinin yalan olduğuna inanıyorum. Neo Naziliği önlemek için Hitler'i korkak gibi kaçtığını gösterdiklerini düşünüyorum.
Hayır ölmedi, çünkü o bir insan değil reptilian idi. Antartika'daki gizli nazi üssünden çekilmiş bir fotoğraf:

Dünya düz uzay yok. Hitlerde sizin antartika dediğiniz aslında bilinen yer yüzünün etrafını saran buz kütlesinin ardındaki kıtalardan birinde yaşıyor.
Öldü ama reenkarne olmayı başardı. Trump, aslında Hitler'in reenkarnesi.
Belki kaçarak sağ çıkmış olabilir fakat şimdiye ölmüştür :D
Çok saçma birşey bi insan nasıl 131 yıl yaşasınki
Sayfalar: 1 2