Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Exploit Konusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Cogu pek kullanilmiyor aslinda is oyunculukta bitiyor ve exploite girmeyen daha ufak taktiklerde. Ha koloni core olayi Osmanli WC'lerinin temeli o ayri ama onsuz da yapiliyor.
(27-11-2015, 23:10)Fire : [ -> ]
bir fikrinizi alalım bu konu için ben daha fazla dayanamıyacağım

Direk ignore, hatta oyunu bıraktım ben imparatorluğunuz konusundaki oyundan soğutan haritalardan sonra. Şimdi fff7 sağolsun Milan WC'ler göreceğiz, oyundan dahada soğuyacağım. :)
Bunu neden yapıyon :'(
(28-11-2015, 18:30)Blackwhist : [ -> ]Bunu neden yapıyon :'(
Bunların var olduğunu bilin ve netteki her görsele aldanmayın. Bunlar zaten var olan bilgiler 3 maymunu oynamaya gerek yok. Ben sadece tercüme ettim.
Sizleri de düşündüm yeni dlc çıkmasına yakın açtım konuyu ve daha ağırları var onları paylaşmadım.
İnşallah hepsi fixlenir, tek bildiğim savescumming de dahil.
Yeni patch ile birkaç yeni exploit var.Anket ekledim.
"Needs of the many" diyor ve exploitleri diğer patch'in çıkacağı yakın bir tarihe erteliyorum.İpuçları devam edecektir.
Exploit konusuna pek takılmaya gerek yok. İsteyen Ironman oyun açmaz ya da oyunun dosyalarını değiştirerek çok rahat wc yapabilir. Anketten haberim yoktu. Yine de yayinlamayacaksanız eğer mesaj yoluyla ne olduğunu söyleyebilir misiniz? İnsan ne kadar agresif oynarsa oynasın yine de kendisinden daha hızlı gelişen bir insanı görünce merak ediyor.
Sadece Koloni Core olayını biliyordm meğer neler varmış hepsinin Fixlenmesi dileğiyle :)
Bırakın beyler hepiniz cheat engine'nin neler yapabileceğini biliyorsunuz,multi dahil.Bunlar cok masum şeyler onun yanında. Ben paylaşınca "aaa böyle şeylerde mi varmış" diyerek bir yere varamazsınız.:p :D
Zaten oyunun Konsol hileleri varken sana bunları paylaştığın için bişi dicek halim yok. Dileyen Hile ile oynar dileyen o zevki öldürmez hilesiz oynar
Sanırım idea seçince puan yatırılmasa bile o ideanın eventları geliyor?Bir oyunumda öyle oldu hiç seçmediğim bir idea seçmiştim ardından hiç bilmediğim bir event geldi :D.
(29-12-2015, 22:49)SatanistKesenKedi : [ -> ]Sanırım idea seçince puan yatırılmasa bile o ideanın eventları geliyor?Bir oyunumda öyle oldu hiç seçmediğim bir idea seçmiştim ardından hiç bilmediğim bir event geldi :D.

Doğru
(28-11-2015, 12:34)fff7 : [ -> ]
Barışı 15 yıldan 5 yılda düşürmek (Proclaim-Revoke guarantee trick)
Çalıştığı sürüm:1.13

MP'de denendi çalışmıyor. Fransa'da saldığım Auvergne'e proclaim attım. Diplomasi yapabileceğim ilk ayda Revoke yaptım ancak truce 5 yıla düşmedi.

**** Yani arkadaşım denemiş onun ağzından yazıyorum :D
EU4'ü *****en adam, öldüren adam yanlış anlaşılmasın :rofl:
Cheat Engine EU da çalışıyormuydu ?  :open:  
Hayır multide bile açsan TW deki gibi banlanmak gibi bir problemin yok.Beni kim durduracak şimdi  :roll:
Keşke girmeseydim konuya   :confused:

7:05'ten sonrası. Warscore olmadan düşmandan vasal transfer etme. Hem de tüm vasallarını.
(22-06-2017, 07:49)Lothebork : [ -> ]

7:05'ten sonrası. Warscore olmadan düşmandan vasal transfer etme. Hem de tüm vasallarını.

Bu olayı ben de yaşadım ama bug oldu diye oyundan çıkıp tekrar girmiştim :D sonrasında istediğim toprakları alıp savaştan çıktım :D 1.21 sürümünde olmuştu hem Isveç hem Norveç'i beleşe alınıyordu.
Sayfalar: 1 2 3