Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ6 - Multiplayer: Mayıs 2018
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
civ6.png

Civilization VI - Mayıs 2018 Etkinliği

Mayıs ayı içerisinde Civilization VI etkinlikleri düzenlemeyi düşünüyorum, bu etkinliklerde 3 unsur önemli birincisi rekabetçilikten daha uzak, nispeten rahat oyunlar oynanması
ikincisi gerekirse save alarak devam edilecek bir biçimde oyun saatlerinin fazla uzamaması üçüncüsü de farklı ayarları deneyerek daha eğlenceli bir ortam yaratmaya çalışmamız.

Katılımcılar

Katılıyorum. Salı, Cuma, Cumartesi günleri uygunum.
Katiliyorum, sadece hafta sonu uygunum.
Katılıyorum.
Hafta içi daha uygun olur benim için, katılıyorum.
Gozlerim yasardi.
Cuma cumartesi pazara yazin beni efendim
Cumartesi-Pazar olabilir ama kesin sözüm olmasın. Kurulduğu gün müsaitsem katılırım.
Almanya benim, onceden kapmayin
ülke bile seçilmiş maşallah :) gün söylemeyeyim ama yapıldıgı gün müsaitsem gelirim. normal şartlarda bir yere gitmemişsem hergün evdeyim.
Cuma-Cumartesi en ideal günler. Diğer günler de çok gece kalmazsa gelebilirim. Perşembe baya sıkıntı benim için.
, haftasonu geliyor bir gun belirleyebildik mi?
Şu anda bir tek ceh haftaiçi daha iyi demiş, geri kalanlar ortak olarak "cumartesi" gününde anlaşabiliyor gördüğüm kadarıyla. Ayro ve altnkurt Pazar gününe uzak bakıyor. Haftada 1 gün kalabalık etkinlik yapıp, 2. bir alternatif etkinlik günü (muhtemelen Cuma?) belirleyebiliriz ancak bu günler aynı save oynanmaz.
Cuma olan etkinliğe katılım sağlamakta zorlanabilirim.
hangisi full oyun olacak, cuma mi cumartesi mi
Bu cumartesi musaitim, etkinlik olursa gelirim.
Bugun oyun olacak mi ?
20 gibi yoklama yapalım toplanabileceğiz gibiyse odayı kurarız.
İndirekoyam ben de akşama bi süpriz olmazsa gelirim.
, , , , , , ,

Bir saat içerisinde oyun açsak kimler gelebilir?
ben gelirim
Sayfalar: 1 2 3 4