Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Varsayılan Tab Değişimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar.

Strategyturk olarak belli oyun şirketine veya oyun serisine değil, genel olarak strateji oyun sektörünü alanımız olarak kabul ediyor ve her strateji oyunu için alan oluşturmaya, içerik barındırmaya çalışıyoruz. Ancak bu alanda çok sayıda farklı şirket ve bu farklı şirketlerin çok sayıda farklı strateji oyunları olduğundan bunu klasik forum düzeniyle gerçekleştirmemiz anasayfada rahatsız edici seviyede fazla bölüm olmasına sebep olacaktı. Anasayfada aşırı sayıda bölüm barınması forumun anasayfasının aşağıya doğru sar sar bitmeyeceği bir yapı oluşturacağı gibi kullanıcıların bu kadar fazla sayıda bölüm içerisinde aradıkları şeyi bulamamlarıyla da sonuçlanabilirdi. 

Biz de bu soruna çözüm olarak foruma tablar ekledik. Tab sistemiyle birlikte Strategyturk alışkın olduğunuz klasik forum sisteminden iyice uzaklaşacak, fazlasıyla kullanışlı bir sistemle fazla sayıda bölümü hem sayfayı uzatmadan hem de kullanıcı yormadan sizlere sunabileceğiz. Henüz yapım aşamasında olan bu sistemi şuanda da deneyebilirsiniz. İleriki günlerde yapacağımız çalışmalarla birlikte Strategyturk anasayfasında sadece genel bölümler bulunurken oyun bölümlerine yukarıdaki tablardan ulaşılabilecek. Bu durum şuanda Diğer Strateji Oyunlarının altbölümü halinde olan ve yeterince özen gösteremediğimiz Company of Heroes, Civilization, Age of Empires gibi çok sayıda oyuncusu bulunan strateji oyunlarının forumda Europa Universalis, Total War : Attila gibi oyunların sahip oldukları şekilde büyük ve detaylı bölümlere sahip olacağı anlamına geliyor. 

Tabi ki bu durum da bizim kadromuzu genişleteceğimiz ve genel olarak strateji oyuncularına hizmet için daha sıkı çalışacağımız anlamına geliyor. İleriki günlerde bu oyun bölümleri için özel Aedile alımlarını açacağız.

Yardım Sekmeleri

4q1mYp.png