Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anime/Manga Resim, GIF ve Videolar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
original.gif
:(((

aKdqWyj_460swp.webp
Hikayeleri Japonya dışında geçen animeler.

43wcto3abdg51.png
Harita güzel düzünülmüş fakat aslında yanıltıcı. Gerçek halini modifiye edip kurgusallaştırılan bölgeleri saymamışlar ki anime/manga dünyasının çoğu heralde böyle yapımlarla doludur. Örnek vermek gerekirse koskoca Saint Seiya serisi haritada yok çünkü Yunanistan'da geçmesine rağmen kurgusal bir Yunanistan'da geçiyor.
Vinland Saga'nın "Vinland" denilen yerde değil İzlanda'da geçiyor olmasına şaşırdım şahsen. Aynı şekilde "1001 Arabian Nights"ın da Arap dünyası dışında olması.
(11-08-2020, 22:45)isocuk : [ -> ]Vinland Saga'nın "Vinland" denilen yerde değil İzlanda'da geçiyor olmasına şaşırdım şahsen. Aynı şekilde "1001 Arabian Nights"ın da Arap dünyası dışında olması.

Vinland Saga'nın animesi büyük oranda Britanya'da geçiyor aslında. Ancak ana karakterin evi ve hikayenin başlangıcı İzlanda'da. Light Novelini okumadım ancak ilerleyen sezonlarda Vinland'a yoğunlaşacak gibi geliyor bana. İlk sezonda baya yolunu yaptılar.
q33ohx.gif
vinland saga
ASihcPsG-tenor201.gif
giphy.gif

i2s0sk.gif
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10