Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: SSCB:Kapıdaki Düşman - 3. Bölüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
SSCB:Kapıdaki Düşman

4c221c7e81eea3978b13d95f864b8892.jpg

Ülke: SSCB
Sürüm: 1.5.3 (TvF,DoD,WtT)
Mod: Expert AI 4.0
Genel Zorluk: Normal
Almanya Zorluk: 4x
Japonya Zorluk: 1x
Expert AI Ayarları:

D7Lv0m.jpg
8YGy7W.jpg

Uzun zamandır Sovyetler ile Vatan savunması yapıp kayıt altına almak istiyordum . Bu güne nasipmiş . 
Oyun zorluğunun Normal olmasının sebebi saçma araştırma debuffları yemek istememem.
Oyun zorluğu dışında Almanya full boostlu Ve Expert AI tam gücünü veriyor .
Takip :D.
Wow dedim
Takip.
Takip.
takip
Ilgiyle bekliyoruz.
Takip
Sen sen ol, Mod'u steam atölyeden kullanma, indir öyle manuel kur, hatta git korsan hoi4 kur yan plandan, modu ona kur ki hikayenin ortasında patates olma.

Takip.
Takip.
Hocam, hizli resim hicbir sey goremiyoruz yurtdisinda yasayan AAR severler olarak.
(19-05-2018, 09:19)Sezar : [ -> ]Hocam, hizli resim hicbir sey goremiyoruz yurtdisinda yasayan AAR severler olarak.

Önerdiğin bir site varmı . Hizliresime güveniyorum da . Scam sitelere yüklemek istemiyorum 3 ay içinde siliyorlar .
Haftasonu devam edeceğim . Sınav haftamdı bu hafta .
Mediafire sitesi güvenilir. Bir hesap açtığında sana 10 gb yer veriyorlar. Resimler için klasör oluştururarak karışmasını önleyebiliyorsun. Kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Hikaye de güzel gidiyor bu arada.
resimlerin yarısı görünmüyo
(27-05-2018, 23:30)Feldmarschal : [ -> ]resimlerin yarısı görünmüyo

Sağol, düzeltiyorum .

Düzelttim.
Eline saglik Way, resimlerin bazilari icin hizliresim kullanmamissin az cok gordum buna da sukur. 1 sorum olacak ic savasa nasil 5 tumen gonderebildin ben Almanya ile oynayinca 2 tumenden fazla gondertmiyor ?
Sayfalar: 1 2