Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Warhammer - Savaşlarınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
warhammer.png
Bu konuda Total War: Warhammer'daki ilginç savaş görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.
20180710185912_1.jpg
lFFwz5.jpg
IHKS9M.jpg
Bu da oyun sonunda gelen savaş. Bence kara elflerle tamamen canavarlardan bir ordu kurmanın oldukça eksisi -yüksek maliyet, savaş sonunda esirleri köle yapınca canlarının dolmaması ve muharebede belli bir sayıda asker öldükten sonra bütün kara elf birimlere verilen bonustan yararlanamamaları- olmasına rağmen bence kontrol etmeleri oldukça kolay ve acemi bir oyuncu olsanız bile rahatlıkla karşınızdaki düşmanı ezebileceğiniz bir ordu türü.  Ha birde ekleyim ekonominiz kaldırıyorsa kesinlikle Yabani Mentikor yerine Kara Ejder basın. Her ne kadar ejderhalardan daha hızlı olsalar da bence canlarının azlığı ve zehir püskürtememeleri önemli bir eksi.
20180721101650_1.jpg
iyvsen.jpg
Bayağı bayağı ezmişsin tebrikler.
2aPPDv.jpg

7DQQlW.jpg0zrrY9.jpg

Bende bir kaç foto atayım dedim :) legendary oyunlarımdan. Bir Lord Strolk kolay yetişmiyor :D:D
Of of of of ne savaşlar onlar öyle ? Maşallah tebrik ederim. Gerçekten silip süpürmüşsün.
20181119231031_1.jpg
Vampir korsanlarla ilk oyunum. Toplarımın hem isabetleri hem de hasarları için hiçbir şey demeyeceğim. Bombacılarımın hasarları ve mühimmatları ve menzilleri az olsa da hemen her şeyden korkan insanları korkutup kaçırmakta üstlerine yok. Diğer menzilli birlikler ise doğru kullanıldığında işe yarıyor, kuşatmalarda ise beş para etmezler. 
Tyrion Aenarionun ta kendisi. Savas zorlugu hard olmasina ragmen 1000 den fazla grave guard ve iskeleti tek basina halletti. Sword of Khaine yi aldiktan sonra neler yapabilir dusunemiyorum.
zWOpfyf.jpg
20181123190505_1.jpg
O ayin parasını da bakım ücretini de sonuna kadar hak ediyorsun Kraliçem. 
20181201222001_1.jpg
Bir balık uğruna öldürdüğümüz nice elfler. 
Görsel

Alışmaya çalışıyorum.
imkansızdı ama şansımı denedim

en normal savaşım sanırım

az sayıda ama nitelikli askerler
2D8CA458DE0117ACD1862C3CC4862F4FC404D31B
Ufak bir tavsiye ordularına okçular ve mancınıklardan ekle. Cüce ordularında hasarın büyük kısmını okçular ve kuşatma silahları çıkarıyor. Ayrıca cücelerle haritanın bir köşesine çekilerek orckara karşı oynamak baya etkili.
hmm bilmiyordum tavsiyen için teşekkürler.

(19-11-2019, 14:54)birisi43 : [ -> ]Ufak bir tavsiye ordularına okçular ve mancınıklardan ekle. Cüce ordularında hasarın büyük kısmını okçular ve kuşatma silahları çıkarıyor. Ayrıca cücelerle haritanın bir köşesine çekilerek orckara karşı oynamak baya etkili.

Diğer arkadaşıma da söyledim 1920 saati var beim 700 saatim bilmiyorduk bu taktiği aydınlattığın için çok çok teşekkür ederiz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5