Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2018 Yaz Festivali: EU4 - Rule Britannia Çekilişi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
eu4rb.png

Strategyturk Yaz Festivali 2018 kapsamında düzenlenen çekilişlerin üçüncüsü olan Europa Universalis IV: Rule Britannia çekilişine hoş geldiniz.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi ve aktif diğer çekilişler için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda Rule Britannia istemeyip, değeri esas ürünü aşmamak üzere bir başka EU4 eklentisi veya oyunun kendisini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Europa Universalis IV - Rule Britannia

Europa Universalis IV'ün son çıkan Immersion eklentisi olan Rule Britannia, Britanya adalarındaki İngiliz, İskoç ve İrlandalı devletlere odaklanıyor, bu devletlere özel görev ağaçları, Anglikanizm mezhebi gibi yeni mekanikler eklemenin yanı sıra, oyundaki tüm devletler tarafından kullanılabilen Yenilikçilik, Denizcilik Doktrinleri, Sanayi Devrimi ve Bilgi Paylaşımı gibi mekanikler içeriyor.

Strateji oyunlarından Türkçe haberler ve diğer içerikler için aşağıdaki linkler vasıtasıyla sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

st-facebook-75x75.png st-twitter-75x75.png st-youtube-75x75.png
Katılayım.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Katılıyorum.
Katılıyorum
katılıyorum!
Katılıyorum
Katılıyorum
Katılıyorum
Katılıyorum
Katılıyorum.Bu ek paketi birisine hediye edecem