Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Age Of Empires 3 İsyan ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba Age Of Empires 3 'te  devlet ülkelelerinin 4.çağdan sonra isyan yapabilip 2 farklı ülke seçme şansı oluyor bunları gösteren bir rehber var mı elinizde mesela  atıyorum örnek olarak portekiz oynarsan  arjantin ve şili isyancılarını seçebiliyosun salladım tamamen tam olarak hangi ülke hangi isyancıları seçebiliyor bu listeyi bilen var mı ?
Öyle bişey mi vardı ya?
(04-07-2018, 12:26)altnkurt : [ -> ]Öyle bişey mi vardı ya?

evet evet bak ben buldum 

http://i.hizliresim.com/b6bjnV.png
DLC ile falan mı geliyor acaba?
Ben tavsiye etmem çünkü hatırladığım kadarıyla işçilerin militaya dönüşüyor ve yeni işçi basamıyorsun ve home city den sadece askeri ünite alabiliyorsun bu arada ülkeler için 
9NLVO8.png
asya eklentisi ile geliyor.
Bu isyanları ben şeyde yapıyorum. artık öyle bir noktaya geldin ki tekrar ordu kurma şansın yok. elindeki ile yendin yendin o tip durumlarda yapıyorum. Yada faprikam varsa keyfine yaptığım da oluyor. Osmanlı da süper oluyor. eline birden 100 tane asker geçiyor işciler asker olunca. Bunun rehberi yapılabilir.
(04-07-2018, 14:22)turkish lokum : [ -> ] asya eklentisi ile geliyor.
Bu isyanları ben şeyde yapıyorum. artık öyle bir noktaya geldin ki tekrar ordu kurma şansın yok. elindeki ile yendin yendin o tip durumlarda yapıyorum. Yada faprikam varsa keyfine yaptığım da oluyor. Osmanlı da süper oluyor. eline birden 100 tane asker geçiyor işciler asker olunca. Bunun rehberi yapılabilir.

Pek bir bilgim yok ama The Warchiefs eklentisi ile geliyor diye biliyorum.
Ama evet haklısın son seçenek olarak kullanılabilir bence Colonial Milita çok güçsüz ama ironclad  :fire:.
Ben genel olarak ordumla saldırıyorum baktım işler kötüleşicek hemen isyan bayrağını çekip militadan 70+ asker ile ki bu sayı 100e ulaşıyor destek veriyorum ve rahatlıyorum e birazda zevk işi bu isyan :P
(04-07-2018, 14:28)patteskalp : [ -> ]
(04-07-2018, 14:22)turkish lokum : [ -> ] asya eklentisi ile geliyor.

Pek bir bilgim yok ama The Warchiefs eklentisi ile geliyor diye biliyorum.
Ama evet haklısın son seçenek olarak kullanılabilir bence Colonial Milita çok güçsüz ama ironclad  :fire:.

ikisinde de var. ben uzun bir süre Warchiefs olmadan oynadım vardı
(04-07-2018, 14:04)patteskalp : [ -> ]Ben tavsiye etmem çünkü hatırladığım kadarıyla işçilerin militaya dönüşüyor ve yeni işçi basamıyorsun ve home city den sadece askeri ünite alabiliyorsun bu arada ülkeler için 
9NLVO8.png

yinede güzel özellikmiş son çare olarak kullanılabilir