18. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XVIII
Bu konu 2019 Kış dönemi Aedile Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuyun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli yönetimsel odak noktalarında daha genel anlamda yönetime katılım gösterebilir, yönetimsel hususlardaki fikir alışverişlerinde aktif bir rol oynayabilir, Strategyturk'ün diğer alanlarında rol üstlenebilirler.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2019 Kış Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Total War, Diğer Strateji ve Blizzard ekiplerini güçlendirirken, Firaxis, Paradox, Microsoft ve Genel Forumlar ekipleri için taze kanlar edinmek. Strategyturk Forumlarında eski oyun/yeni oyun demeden, strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve bu oyunların oyuncuları için güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek için kişisel gayretlerden ziyade çalışan bir yönetim organizasyonuna, farklı bireylerin farklı artılar kattığı kolektif bir yapıya ihtiyacımız var. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Ekiplerin Durumu
Forumdaki yönetim ekiplerimiz belli sayıda üyeden oluşuyor, dolayısıyla alım yapabileceğimiz pozisyonlar sınırsız değil. Aşağıda ekiplerimizdeki alım boşluğunu renkler bazında inceleyebilirsiniz. Yeşiller alıma açık, en çok boşluk barındıran bölümleri gösterirken, kırmızılar en az boşluk barındıran bölümleri ifade ediyor.

GENEL FORUMLAR EKİBİ (1)
PARADOX EKİBİ (1)
TOTAL WAR EKİBİ (3)
FIRAXIS EKİBİ (2)
MICROSOFT EKİBİ (1)
BLİZZARD EKİBİ (3)
DİĞER STRATEJİ EKİBİ (4)

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Eğer bu ekiplere katılarak bize yardımcı olmak isterseniz bu konu altından yorum atarak hangi forum kategorisinin ekibine neden katılmak istediğinizi, bu forum kategorisinin bünyesinde yer alan özellikle hangi oyunlarda katkı sağlayabileceğinizi belirterek başvuruda bulunabilirsiniz. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. şeylere dikkat edilir.

Teşekkürler.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook[Twitter[Instagram]
[Youtube[Twitch] [Steam]

[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#2
Total war bölümüne başvuruyorum.
ezgif2.gif
[+] 5 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#3
Güncel.
#4
Görevde olan Aedile'nin de başvuru yapması gerekiyor mu @Duman ? Öyleyse bende tekrar başvuracağım.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
#5
Enteresan bir düşünce ama hayır gerek yok mevcut Aedilelerin başvurmasına.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#6
(14-01-2019, 23:37)Duman : Enteresan bir düşünce ama hayır gerek yok mevcut Aedilelerin başvurmasına.

2 Dönem geçti belki yenilemek lazımdır diye sordum ama değilmiş teşekkür ederim cevap için.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
#7
Alımları 1 hafta kadar uzatacağız.
#8
Total War bölümüne başvuruyorum. Daha önce de 2 dönemden fazla Aedile'lik yaptım aynı bölümde ve yeterli tecrübemin olduğunu düşünüyorum. Lakin kişisel ve eğitimsel sebeplerden dolayı uzun bir süredir uzakta kaldım forumdan ancak Şubat'ın ortasından sonra aktif bir şekilde devam edeceğim inşallah. Aedille seçilirsem eğer, özellikle Total War: THREE KINGDOMS ve serinin geri kalan oyunları için içerik üretme planlarım var. Onun dışında eğer vaktim olursa diğer bölümler içinde içerik üreterek forumun genel yükünü hafifletmek istiyorum.
76561198032000419.png

[+] 3 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#9
Firaxis bölümüne başvuruyorum Civilization 6 oyunu için rehber hazırlama konusunda yardımcı olabilirim
[+] 3 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#10
Alımlar sona erdi.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.