199.8 mb güncelleme?
Tam olarak 11 oyunuma 199.8 mb güncelleme geldi?
Bu size de oldu mu?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
suan ben d eaynı soruyu soruyorum kendime.. steam arada bişey kaptırdı bize ama ne allah bilir
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bende de benzer bir şey oldu ama 1sn dolan güncellemelerdi boyutu oldukça küçüktü.
Ara
İleride daha az download yapmanız için getirilen redistributable güncellemeler. Oyunlarda bir değişiklik söz konusu değil.
Ara
bendede 8-9 oyun güncelleme kuyruğuna eklendi ama 0 bytestı hepsi sorun steam sunucularında mı ?

ayrıca eu4'e 500 mb güncelleme sizdede geldi mi elinde olan varsa ?
Ara
Cevaplar için teşekkürler.
@fff7
Nasıl yani?Cümlenizi biraz daha açar mısınız?
Ara
0ar mb şeklinde bende de oldu.
Ara
(30-01-2019, 11:25)fodunkiran : Bende de benzer bir şey oldu ama 1sn dolan güncellemelerdi boyutu oldukça küçüktü.
(30-01-2019, 14:21)koandra : bendede 8-9 oyun güncelleme kuyruğuna eklendi ama 0 bytestı hepsi sorun steam sunucularında mı ?

ayrıca eu4'e 500 mb güncelleme sizdede geldi mi elinde olan varsa ?
(30-01-2019, 19:41)Voidian : 0ar mb şeklinde bende de oldu.
Ben de az önce yaptım sizin ki gibi oldu ama Eu4'te 199.8 mb'nin tamamını indirdi.
Ara
Oyunlarda C++, .Net vb. (tam olarak aynı şeyler değil ama örnek olarak uygun) redistributable yazılımlar kullanılır. Kabaca her oyuna eklenecek bu yazılımları, oyunların tek tek eklemesi yerine direkt bilgisayarınıza tek bir paket olarak yüklenmesi ile yeniden kullanımı amaçlayan bir sistem geliştirilmiştir. Aldığınız güncelleme bu uygulamalara yönelik. 0mb olanlar da aynı şekilde güncellenen yazılımın halli hazırda güncel versiyonunu kullanan oyunlar.
[+] 2 üye fff7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Filsuk eu4'e zaten 1.28.3 güncellemesi gelmişti bu onlardan bağımsız

pardon o daha çıkmamış ben çıktı sanıyordum.
Ara
Eu4 bende 500 mb güncelleme gelmişti dün diğerleri 0 byteydi. Launchera baktığımda 1.28.2 yazıyor. 1.28.3 geldiğine eminmisiniz ? Gelecek haftalarda geleceğini söylemiş Paradox.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.