2018 Yaz Rocket League Etkinliği
header.jpg?t=1522783996

Uzun zamandır bir Rocket League etkinliği yapmadık. Katılmak isteyenler adlarını yazdırsın. Sanırım tekrar turnuva yapacağız ama etkinlik başlayana kadar bir fikriniz varsa söyleyin tartışalım.

Katılımcılar:
@BigBadWolf

Lig tablosunu ve sonuçları görmek için:
https://challonge.com/g62fzbzj
Ara
Ben hep lig sistemi olan bir etkinlik düzenlemeyi düşündüm(Yaza doğru) ancak bunun keyifli olması için gerekli kişi sayısına sahip değiliz. Aynı şekilde 2v2 tarzı takımlı turnuvalar için de. Kişi sayısı yeterince artarsa ligli sistem taraftarıyım ben.
Ara
Ben oyunda oldukça acemiyim, 1v1 olursa sırf eğlencesine ve kişi sayısını tamamlamak için katılırım. Ama 2v2 tarzında yapılacaksa o biraz sıkıntı olur, benim yanımdaki arkadaş bana iyi söver  :gri:
tTRiYax.png
Ara
Ben de acemi sayılırım. Karşı takımlara versinler biz o zaman.
Ara
3 kişi daha çıksa turnuva yapılabilir aslında.
tTRiYax.png
Ara
Uplamak gibi olmasın ama katılımları bekliyoruz. 3 kişi daha gelse güzel bir etkinlik yapılabilir.
Ara
@Ragnvaldr
@Duman
@reddga
@Ayro
@Merco

Başlığı yaz olarak değiştirdim. Herkes hala oynamak istiyorsa 5 kişi nasıl bir etkinlik yapabiliriz, onu konuşalım bence. Turnuva yerine kısa bir lig daha mantıklı duruyor ama başka fikirler varsa onları da tartışalım.
Ara
Yer varsa katılmak isterim.
Ara
(01-06-2018, 20:12)StannisB : Yer varsa katılmak isterim.

Ekledim.
Ara
Tarihlerine göre ben de katılabilirim.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Benim için farketmez lig olur turnuva şeklinde olur oynarım.
Emirhan, hangi tarihler uygun olur senin için?
Ara
(01-06-2018, 21:28)Duman : Benim için farketmez lig olur turnuva şeklinde olur oynarım.
hby6qc.gif
Ara
8 Haziran’a kadar il dışındayım. 8 Haziran sonrası uygun.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Sayımız az olduğu için çift elemeli turnuva veya lig sistemi yapılabilir.
tTRiYax.png
Ara
Kişi sayısını 10+ yapabilirsek yaz ligi kurabiliriz.
hby6qc.gif
Ara
7 kişi olduğumuz için lig daha uygun şu an, 8 kişi gelirse turnuvaya da bakarız. Lig yaparsak ne kadar sürmeli o var bir de. Herkes birbirine karşı 2 maç, yani toplamda 12 maç yapabilir, bu uzun gelirse tek maça indiririz. Sonra ligteki ilk 4 takım playoff'a çıkabilir. Yine kısa tutmak için 5 maçlık playofflar yerine 3, hatta tek maçlı da olabilir.
Ara
Lig + play off. Ligde ikili maç play off tek maç yaparız. Ayrıca yaz boyunca toplam 4 lig bitirebilirsek 4 lig birincisi(Birisi 2 kez kazanımış ise direk tur atlar, 3 kez kazanmışsa son kazandığı ligin ikincisi gelir) arasında da bir turnuva yapabiliriz.
hby6qc.gif
Ara
8. bulmaya çalışalım derim Emirhan'ın müsait olacağı zamana kadar.
1v1 mi olacak
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.