[MP] C&C: Generals - Multiplayer: Eylül 2018
command_and_conquer_generals_by_valeron87-d2zarob.png

Oyunu Gameranger üstünden oynamayı planlıyoruz. Düz Generals değil Zero Hour eklentisiyle ve 1.04 versiyonuyla oynayacağız. Ulaşamayanlar ses etsin.
Etkinlik başladığı zaman My Games sekmesinden Strategyturk lobisine girip katılabilirsiniz.
Etkinlik saati ve başlangıcı bu konu üzerinden duyurulur, (bu haftasonu bir gün olacak muhtemelen) oyunlardan ekran görüntüleri yine burada paylaşılır.
Katılımcılar
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Bu haftaki oyuna gelebilirim ama önümüzdeki hafta yurt dışına çıkacağım için diğer oyunlar için bir şey söylemem zor. Mümkün olduğunca önümüzdeki haftalarda da katılmaya çalışacağım.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
WhaW8Am.gif
Ara
Katiliyorum,bu cumartesi aksam 10.30 dan
 sonrasi benim icin uygun
Ara
Bu cumartesi akşam 9-10 gibi başlamaya ne dersiniz? 10.30'dan sonraki oyunlara Sezar da katılabilir.
Sic Parvis Magna
Ara
Uygundur.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Cumartesi günü hearthstone turnuvası var. Saat 11-12 civarında biter, bittikten sonra katılabilirim.
tTRiYax.png
Ara
@altnkurt, @PCOyun, @Sezar, @SatanistKesenKedi

Bu akşam Hearthstone turnuvası ve AoE2 ile Anno etkinlikleri olduğu için oyun saatini değiştirelim derim. Bugün daha erken bir saatte veya pazar günü bir saat belirleyip girebiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Ben katılabilirim, game ranger üzerinden.
Ara
Daha erken yapılması benim de işime gelir. Talep olursa yarına da erteleyebiliriz.
Sic Parvis Magna
Ara
İki gün boyunca uygunum, katılım sağlayabileceğimi düşünüyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugünkü programın doluluğundan ötürü yarın 7 gibi oynamayı öneriyorum. Şuan gördüğüm kadarıyla reddga, alduin, satan, pcoyun, sezar ve ben varız. 3v3 atılabilir.
Sic Parvis Magna
Ara
Bana uyar.
tTRiYax.png
Ara
@reddga
@PCOyun
@Alduin
@Sezar
@SatanistKesenKedi

18.45 civarı toplanabiliriz. Oyunun sürümünü ilk mesaja yazmıştım. Oyunu hala edinemeyen varsa bana ulaşabilir. Ayrıca sağ tık ve 1080p ayarları için aşağıdaki dosyayı belgelerimdeki Zero Hour klasörüne atabilirsiniz.

Options.ini
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben uygunum beklemedeyim.
Ara
Bekliyorum
WhaW8Am.gif
Ara
Beklemedeyim
Ara
Ufak bir not olarak düşeyim: Oyundayken alt+tab yapmayın çünkü alta alınca hata verip kapanıyor.
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hazırım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.