2019 İlkbahar Borderlands 2 Etkinliği
Şuan devam ediyor ama hikayede oldukça ilerledik diyebilirim. Bu durumda @reddga daha iyi yönlendirecektir sanırım.
Sic Parvis Magna
Ara
(01-04-2019, 17:16)SoulForged : Su an oyun steamde tum ek paketleriyle beraber 30 lira alsam su an devam eden oyununuz var mi katilabilirmiyim

Oyuna yeni başlayacağın için level 1 olacaksın ama biz oyunun ana hikayesini neredeyse bitirdik ve 26 leveliz. Beraber oynayabilmemiz için ya bizim yeni karakter açmamız lazım ya da hızlı bir şekilde level atlamalısın. İnternetten bizim levellerimizde save dosyası bulup onunla oynayabilirsin ama o zaman birçok görevi ve dolayısı ile hikayeyi kaçırmış olursun.
tTRiYax.png
Ara
Aslında bizle 1-2 saat girse 20 lv olur. Justicar da ilk geldiğinde 15 lv fark vardı bi saatte kapandı.
Sic Parvis Magna
Ara
Level farkını kapatması mesele değil, bizim 3 görevimiz kaldı sonra ana hikaye bitecek. Sadece 3 görev için öncesini heba etmiş olacak.
tTRiYax.png
Ara
Hadi ya :( bu oyunun co op u guzel diyolar fiyati da bu kAdar uyguna dusmuslen alip oynamak isterim aslinda yok mu yeni baslicak kimse:)
Ara
NG+ tarzı şeyler yok mu?
Sic Parvis Magna
Ara
NG+ var. Ana görevi ilk defa bitirince True Vault Hunter Mod, ikinciye bitirince Ultimate Vault Hunter Mod olarak yeniden başlanabiliniyor.
tTRiYax.png
Ara
Bu akşam ve/veya yarın akşam oyunun ana hikayesini bitiriyoruz. Hangi gün size daha uygunsa o gün girelim, iki gün de olur.
@Snyk
@altnkurt
@Justicar
tTRiYax.png
Ara
Bu akşam uygundur.
v5jjo8.gif
Ara
Uzun bir süre sınavlardan dolayı aktif olamadım ama şimdi rahatım. Bu hafta sonu uygunsanız kaldığımız yerden devam edebiliriz.
@Snyk
@altnkurt
@Justicar
tTRiYax.png
Ara
Uygundur.
v5jjo8.gif
Ara
unknown.png

Bugünün şerefine Snyk GM'lik yaptı. Onun host-gm'liğinde onun 5 levelde kalmış görevlerini yaptık.

Screenshot_13.jpg

Bi de geleneksel olarak beni kurban ettik.
Sic Parvis Magna
Ara
Geçen gün, yapmadığımız yan görevleri temizledik. 27 level iken 5 level görevleri bile yaptık. Bunları yaparken altnkurt'u tekrardan kurban ettik. Oyunu bitirmeye oldukça yaklaştık diyebilirim.

tTRiYax.png
Ara
Screenshot_12.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Dün son ana görevi yaparak oyunu bitirmiş olduk. Farklı zamanlarda farklı gruplarla oynanan ilginç ve zevkli bir etkinlik oldu. Diğer Borderlands oyunlarını Borderlands/Borderlands Pre-Sequel gibi veya herhangi bir co-op oyun oynamak isteyen olursa bana yazabilir, onların konularını açıp oynayabiliriz.

tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.