2020 Kış Dead by Daylight Etkinliği
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
(15-01-2020, 17:44)PCOyun : Oda kuruldu.

Geliyorum ama en fazla 2-3 el oynayabilirim.
Ara
Bugün @Henri ve @reddga ile birkaç oyun oynadık. Görselleri birazdan ilk iletiye ekleyeceğim.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugünkü oyunlardan birinde ilk kez toplu halde kaçabildik.
Ara
Bugün oldukça ilginç oyunlar oynadık. Toplu olarak kaçabildiğimiz de oldu benim tek kaçtığım da sadece @PCOyun'un kaçtığı da. Bu sefer oyunları kaydedebildim. Sesim biraz az geliyor onu tam olarak ayarlayamamışım.

Etkinliğe katılmak isteyen başkaları varsa bekleriz, 5 kişi olabilirsek kendi aramızda zevkli oyunlar döndürebiliriz.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-01-2020, 23:23)reddga : Bugün oldukça ilginç oyunlar oynadık. Toplu olarak kaçabildiğimiz de oldu benim tek kaçtığım da sadece @PCOyun'un kaçtığı da. Bu sefer oyunları kaydedebildim. Sesim biraz az geliyor onu tam olarak ayarlayamamışım.

Etkinliğe katılmak isteyen başkaları varsa bekleriz, 5 kişi olabilirsek kendi aramızda zevkli oyunlar döndürebiliriz.

Kayıt için teşekkürler. Bence çok güzel olmuş.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılımcılar uygunsa bugün, yarın ve sonraki gün 20:30'da odayı kuracağım.
WhaW8Am.gif
Ara
Büyük ihtimal hepsine katılabilirim.
tTRiYax.png
Ara
Ben uygunum.
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün ilk oyunlar bayağı rahat geçti (oyundan düşen killer bile vardı) ama sonrasında özellikle son iki oyunda iyi zorlandık. Bunda benim clown'u ve son oyunun haritasını bilmemem oldukça etkiliydi. Oyunların kaydını yaptım, youtube'a yüklediğimde konuya atacağım.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugünkü oturumda özellikle Doktor ile karşılaştığımız oyun benim açımdan gergin geçti. Her yerde hayaletini görmek ve sonunda şok yiyip ölmek ürkütücüydü. Kaydettiğim görüntüleri aşağıya ekledim.

[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @reddga ve @Henri ile birkaç oyun attık. Birazdan görselleri ilk iletiye ekleyeceğim.
WhaW8Am.gif
Ara
Oda kuruldu.

Güncelleme dolayısıyla başlangıç saati 21:00'a ertelendi.
WhaW8Am.gif
Ara
(21-01-2020, 20:13)PCOyun : Oda kuruldu.

Güncelleme tamamlanır tamamlanmaz geliyorum.
Ara
@PCOyun ve @reddga ile bugün biraz gecikmeli de olsa güzel oyunlar oynadık. İlk oyunda katilimiz kombo yapıp üçümüzü de deşti. Delil niteliği taşıyan görseller aşağıdadır.

Ara
@reddga ve @Henri ile birkaç oyun attık. Oynadığımız son oyunda Henri muhteşem bir şekilde beni kurtardı ve sayesinde ikimiz de kaçtık. Görseller birazdan ilk iletide.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugünkü oyunlarda kötü oynadım ama yine de zevk aldım. Bir de oyunun ortasında deprem olması oyunun yaşatamadığı "korku" faktörünü de eklemiş oldu. Dün ve bugünkü oyunların videolarını bir sıkıntı olmazsa konuya atacağım.

@PCOyun sondan ikinci oyunda ds'i tutturmana rağmen neden çalışmadı onu merak ettim.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @reddga ve @Henri ile birkaç oyun daha oynadık. Görselleri birazdan ilk iletiye ekleyeceğim.

@reddga, onu ben de bilmiyorum. Büyük ihtimalle dedicated serverlerden kaynaklanan bir sıkıntıdan ötürü çalışmadı. Daha önce Dead Hard kullanırken da karşılaştım fazlasıyla. Belki de yeni güncelleme ile gelen bir bug olabilir, bilmiyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.