2021 Yaz Rainbow Six Siege Etkinliği
16 gibi gelebilirim.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün Aes'i 5. levela çıkarmak için uğraştık. 5. level olduğunda da kendi aramızda bir maç yaptık. Sayısı fazla olan takım kazandı. O kadar maçtan sadece üçünün resmini alabildim, kesinlikle ben üstlerdeyim diye resim alma söz konusu değildir. Skor ekranı kapanıyor hemen oyun sonunda.

Yarın yine 15-16 gibi girebiliriz.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın uygun olursam ben de katılabilirim.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Dün biraz custom 3v3 girdik, sonra normal 5v5'e döndük. Bugün yine 15-16 gibi girebiliriz gelenlerle.

Ara
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün kendi aramızda birkaç custom maç yapmıştık. Bu akşam Anno 1800'den önce veya yarın tekrar gireriz. Dünkü maçları da Craetus ve takım arkadaşları kazandı.

Ara
Savunmada Caveira alıp, öttürdükten sonra @Craetus'un herkesi öldürmesini sağlıyorum. Saldırıda ise Glaz ile smoke içi keklik avlıyorum. Fazla basit oluyor.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yer olursa katılabilirim. :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Bugün biraz unranked girdik, sonra kazanmak daha iyi diyerek quick'e geri döndük.

Ara
Son oyun Caveira ile randoma oyunu taşıttım. Teşekküre gerek yok.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gelenlerle girebiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün PCOyun, Aeschyli ve Ayro ile girdik bir iki saat. Saat olarak 15-16 yerine 18-19 gibi başlamaya devam edebiliriz.

Ara
Oynadığımız bir elde Nokk ile çok güzel clutch atmıştım. Onun dışında pek iyi oynayamadım bugün. Ban olmamasından ötürü sürekli Jackallara karşı oynamamızın da büyük etkisi var.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün 18.00'da girebiliriz uygunsanız.
Ara
Ben uygunum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Bugün 18'de oynayabiliriz tekrar.

Ara
unknown.png

Evet resim 144p. Evet hem Ragnvaldr'i hem de PCOyun'u aynı oyunda geçtim.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ragnvaldr benim taşıdığım oyunun görselini de paylaşırsa gerçekleri görebilirsiniz. Zaten üstteki görselin kalitesinden oynama yapıldığı belli oluyor.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.