2021 İlkbahar Worms Armageddon Etkinliği
Yine kendimi yok ettiğim bir gün oldu. Ama gelişme gösteriyorum, bomba atışlarım daha iyi. Attıklarımın artık %20'si tutuyor.
tTRiYax.png
Ara
Atışlarımın isabetliliği gitgide artıyor, kendimi daha iyi vurabiliyorum.
IbnE9P2.gif
Ara

Benim aldığım ekran görüntüleri. Etkinlik hâlâ devam ediyor, yeni oyuncuları bekliyoruz.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Dün bir değişiklik yapıp fort haritalarında takımlı olarak oynadık. @Ecdad Computer ile @Attila the Hun kırmızı takım, benle @Aiakos mavi takım olarak 2 oyun oynadık. İkisini de kazanan kırmızı takım oldu onları tebrik ediyorum. Takımlı oynarken envanterlerin ortak olduğuna dikkat etmek lazımmış. Önemli silahları doğru yerlerde kullanmak oyunların sonucunu belirledi.
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel bir el bombası ve rüzgârı hesaba katarak bazuka atma antrenmanı oldu. Özellikle de ikinci oyunda mavi takım bayağı iyi direndi, tebrikler.
IbnE9P2.gif
Ara
Bu akşam ne yazık ki 1 saat gecikeceğim, o yüzden etkinliği bugün @reddga host edecek.
[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün sadece 1 saatlik zamanım olduğundan muhtemelen 1 oyunluk durabilirim. Hızlı biterse belki 2.
tTRiYax.png
Ara
Lobi kuruldu.
Adı: ST Worms Armageddon Etkinligi
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara

Bugün oynadığımız oyundan ekran görüntüleri.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
Ara
Güzel bir gündü, 3 oyun oynandı. İlk iki oyunu Reddga kazandı, sonuncusunu da ben kazandım. Oyundan görüntüler:

Görsel

Görsel

Görsel
Ara

Bugün benim olduğum 2 oyundan ekran görüntüleri. Nisan ayından itibaren yoğunluğum artacağından bugün etkinliğe son katılışım oldu. Güzel bir etkinlik geçirdim, katılan herkese teşekkürler. Artık bir sonraki Worms etkinliğinde Mayhem? görüşürüz.
tTRiYax.png
Ara
Bugün katılamıyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
IbnE9P2.gif
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1 ay sonra dayanamayıp tekrar etkinliğe geldim. 6 kişi oynamanın zevki başkaymış, çok zevkli 3 oyun oynadık. Birinde oyundan düştük ama düşene kadar yine güzeldi. Aldığım ekran görüntülerini düzenledikten sonra atacağım.
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3 el oynandı, güzel bir oyun günüydü.

Ara
Dünkü oyunda tp ile kaçmanın önemini görmüş olduk. Ama bence sadece sonuncuyken yapılmamalı, dar alanda birikmiş wormleri select yaparak da kaçmak lazım.
tTRiYax.png
Ara
Evet, onu biraz ihmal ediyorum ben. Dinamit bırakıp bir iki kurtçuğumu alıyorlar.
IbnE9P2.gif
Ara
EU4 etkinliği sebebiyle bu etkinliğin başlangıç saatini erkene almak gerekiyor. Cumartesi günü saat 19:00 size de uygun mudur?

Geçen haftaki ve bu haftaki etkinlikten görüntüler:

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.