2021 Sonbahar Tropico 5 Etkinliği
Tropico-5-4.jpg
image_35068.jpg
Strategyturk Tropico 5 Etkinliğine hoş geldiniz.
* Lobiye  katılım 4 kişi ile sınırlıdır. Fazla başvuru olursa ikinci bir lobi açılır.
* Katılmak için Steam linkinizle beraber katılıyorum yazmanız yeterli olacaktır.
İşleyiş:
* Düzlük bir rastgele oluşturulmuş oyuncu haritasında yine rastgele lokasyonlarda oyuna başlanır.
* Kazanmak için Space Program araştırmasını yapmalı veya 500.000 para sınırını geçmeniz gerekmektedir.
* Oyun 3-4 saat arası sürecektir.
Oyun günleri Perşembe 20.30-12.30 arasında olacaktır. 
Oyuncu Listesi:
Ara
Oyunda save aldıktan sonra saveden devam edememe veya oyunun ortasında kopma gibi sorunlar mevcut. Daha önceki mp denemelerimiz hüsranla sonuçlandı ne yazık ki.
Sic Parvis Magna
Ara
(23-10-2021, 21:06)altnkurt : Oyunda save aldıktan sonra saveden devam edememe veya oyunun ortasında kopma gibi sorunlar mevcut. Daha önceki mp denemelerimiz hüsranla sonuçlandı ne yazık ki.

Daha önce aynı sorunlarla karşılaştım. Sorunun çözümünü ise dlc siz olarak oynakta buldum. Hiç bir dlc olmassa bir sorunla karşı karşıya kalma olasılığımızın düşük olduğu kanaatindeyim. İsterseniz uygun olduğunuz bir vakit deneme yapalım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.