23. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XXIII
Bu konu 2020 Bahar dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve özel projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2020 Bahar Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Genel Forumlar ve Total War ekiplerinde taze kan elde edip, Microsoft, Firaxis ve Blizzard ekibine güçlü bir takviye yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı işleyen bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama çalışması gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız. Bu alımlar öncesinde yönetim ekiplerimiz bir hayli kalabalık, bu da çok geniş kapsamlı bir alım yapamayacağımız anlamına geliyor. Buna rağmen 4 kişinin altında olan ekiplere kilit eklemeler yapmayı umuyoruz.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook] [Twitter] [Instagram] [Youtube] [Twitch] [Steam]

[+] 7 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#2
Europa umiverslis IV ve Oyun forumu icin başvuruyorum
Ara
#3
Hearts of Iron IV ve League of Legends için başvuruyorum.
th?id=OGC.d9de2a74c08333c2913cd8f1a693bd...aoimNe0%3d
Ara
#4
Microsoft Ekibi için başvuruyorum. Özellikle Age of Empires 2 Definitive Edition ile ilgileniyorum. Aynı zamanda Aoe2 DE içerisindeki en büyük Türk klanı ve discord kanalında aktif olarak admin görevindeyim. kanal organizasyonları yanında yama çevirileri ve turnuva organizasyonları yapıyorum.
Ara
#5
Genel Forumlar Ekibi için başvuruyorum.
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#6
Europa universlis IV , hearts of iron 4 genel olarak paradox un oyunlarına vtr2 sinden tut hoı4 e kadar hakimimdir ve Oyun forumu için başvuruyorum
Ara
#7
Eu4 en fazla oynadığım oyun ve ilk tercihim doğal olarak ancak Imperator Rome da oynuyorum çeviri konusuna yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Ara
#8
Ekip üzerinden alım yaptığımızı hatırlatmakla birlikte, güncel.
#9
Paradox'ta yer varsa benim için uygundur.Şu anda 2 kişiden oluşan bir hoi4 mod ekibinin yöneticisiyim.(ekip üyesi aranıyor:Focus Tree ve Event tecrübesi olan)2-3 yıl kadar önce bir discord kanalının moderatörlüğünden emekli oldum.Oradan gelen 5 yıllık yönetim tecrübem var
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#10
Genel Forumlar Ekibi için başvuruyorum.
Adım Batuhan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencisiyim
Ara
#11
paradox oyunları için başvuruyorum ve bence şehir simulasyonu oyunları içinde bir başlık açılmalı the sims 4 ve Cities skylines gibi hem inşaa hem de simulasyon tarzında bu tarz oyunlar için bir bölüm açılacaksa yardımcı olmaya çalışırım.
''The WOLF does not perform in the circus.''


STEAM PROFİLİM
Ara
#12
23. Dönem Alımları sonlandırıldı, bu alımlardaki yüksek başvuru sayısından memnun olsak da, üyelerden Aedile olduklarında ne yapabileceklerini Aedile olmadan evvel göstermelerini beklediğimizi belirtmek isterim. Forumdaki Üye Onursal Unvanları tam olarak bunun için var ve sistemin ideal işleyişi üyelerin yaptıklarıyla ön plana çıkması, ardından Aedilelik elde etmesi şeklinde.

İyi forumlar.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.