24. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XIV
Bu konu 2020 Yaz dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve özel projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2020 Yaz Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Total War ekibinde taze kan elde edip, Microsoft, Firaxis ve Blizzard ekibine güçlü bir takviyeler yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı işleyen bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama çalışması gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız. Bu alımlar öncesinde yönetim ekiplerimiz bir hayli kalabalık, bu da çok geniş kapsamlı bir alım yapamayacağımız anlamına geliyor. Buna rağmen 4 kişinin altında olan ekiplere kilit eklemeler yapmayı umuyoruz.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook] [Twitter] [Instagram] [Youtube] [Twitch] [Steam]

[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#2
Microsoft aedilesi olmak istiyorum çünkü age Of serilerini küçüklüğümden beri oynuyorum baya bağlıyım bu seriye
€9
[+] 3 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#3
Bu sıralar boşum ve genel olarak çoğu Tw oyununa sahibim. @Faramir de kabul ederse Total War bölümüne aedile olmak istiyorum. Multiplayer etkinlikleri düzenlenmesini arttırmak istiyorum.
v1.png
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#4
Blizzard ya da Paradox Aedilesi olmak istiyorum. Gerek Blizzard gerekse Paradox oyunlarında geçirdiğim vakit ve bu oyunlarda hikaye , oynanış , tavsiyeler gibi insanların ihtiyaç duyduğu ve duyabileceği konularda araştırma yapmam iki taraf için de bende bilgi birikimi ve tecrübe yarattı. Aedile olarak bu bilgi birikimini insanlarla etkinlikler ve rehberler aracılığıyla buluşturmak istiyorum.
[+] 4 üye Art3mis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#5
Güncel.
#6
Başvurumu geri çekiyorum.
[+] 3 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#7
Paradox forumları için başvuruyorum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
#8
Alımlar birkaç gün içerisinde sonuçlanıyor.
#9
Alımlar devam ediyorsa Eu4 için ve oyun forumu için başvuruyoerum
Ara
#10
Eu4 forumundaki eski rehberleri yenilemek ve yönetime özel kodları kullanarak daha iyi rehber yazmak istiyorum. Bu yüzden Paradox Aedlie'si olmak için başvuruyorum.

Düzenleme:
Üniversite sınavım yüzünden başvuruyu geri çekiyorum.
Ara
#11
Alımlarda son gün.
#12
2020 Yaz Dönemi Aedile Alımları sona erdi.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.