25. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XXV
Bu konu 2020 Sonbahar dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ayrac.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve özel projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ayrac.png
2020 Sonbahar Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Total War ekibinde taze kan elde edip, Microsoft, Firaxis ve Blizzard ekibine güçlü takviyeler yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı işleyen bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama ve Crusader Kings III Türkçe Yama gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız. Bu alımlar öncesinde yönetim ekiplerimiz bir hayli kalabalık, bu da çok geniş kapsamlı bir alım yapamayacağımız anlamına geliyor. Buna rağmen 4 kişinin altında olan ekiplere kilit eklemeler yapmayı umuyoruz.

ayrac.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook] [Twitter] [Instagram] [Youtube] [Twitch] [Steam]

Cevapla
#2
Firaxis için başvuruyorum.
Ara
Cevapla
#3
Eu 4 ve oyun forum için başvuruyorum
Ara
Cevapla
#4
Microsoft ekibi için başvuruyorum.
Ara
Cevapla
#5
Güncel.
Cevapla
#6
Başvurular hâlâ devam ediyorsa Total War için başvuruyorum.Zaten daha önce bu konu hakkında rehberler hazırlamıştım.@Duman
Dünyada iki bilinmeyen vardır.Biri kutuplar diğeri Türkler!
Ara
Cevapla
#7
Sanırsam sadece konuda yazan 3 bölüme başvurabiliyorsun @MAB.
Ara
Cevapla
#8
Total War'da kan tazelemek istediklerini söylemişler.Ben zaten bu konuya çeşitli içerikler kazandırmıştım.Bu sebeple oraya başvurdum.
Dünyada iki bilinmeyen vardır.Biri kutuplar diğeri Türkler!
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 2 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.