Aksiyon: Battlefield 2042

Çıkış tarihi: 23 Ekim 2021

Steam sayfası için tıklayınız.

Electronic Arts

Görsel

" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Alışık olduğumuz gaza getiren BF fragmanlarından olmaması biraz üzdü ancak "gerçek BF" gösterdikleri için mutlu oldum. Umarım DICE EA baskısı olmadan BF deneyimi vereceği bir oyun yaratmıştır.

En önemli yenilikler tek kişilik modun olmaması, 64vs64 maçlar ve class sisteminin kalkması.

Oyunla alakalı daha detaylı bilgilere LevelCap, Matimi0 gibi kanallardan ulaşılabilir.
hby6qc.gif
Ara
128v128 mi ? 64v64 değil mi ?
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Class sistemi nasil kalkti ki sadece isimleri degismis gibi geldi bana ayeica yeni perk sistemi gelmis bakalim beni heyecanlandirdi ps5 versiyonunu on siparis verebilirim gameplay de yayinlansin 4 gun sonra
Ara
(09-06-2021, 22:43)SoulForged : Class sistemi nasil kalkti ki sadece isimleri degismis gibi geldi bana ayeica yeni perk sistemi gelmis

Herkes her silahı kullanabiliyor artık.
hby6qc.gif
Ara
Nasil yani sniper medic veya mechine gunli racon yapabilcek miyiz:) perk sistemi olcak diyolar belki onlarla farklilik olur ama benim tek istegim pay to win olmaz ust level silahlar cok ustun olup ilk gunden parayla acmasinlar sonra legendary kahramanlarin ozel yetenegi gadget i olmasin sadece kozmetik olsun
Ara
Paragoz çöp firmaların çöp oyunlarina itibar ettikçe duzelmicek bu piyasa
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Battlefield 1 çok keyifli bir oyundu buda güzel çıkar umarım
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Duyuru videosu baya iyi olmuş. Üzerinde çalışmışlar belli.
Sic Parvis Magna
Ara
ben beğenmedim acayip sıkıcı online modlar ile geliyor sürekli aynı şeylerin yaşancağı ve durmadan ateş edilen ve level atlanılan lol,paladins csgo gibi bi oyun olmuş.Coop türünde single player bi oyun olsaydı genede eyvallah derdim
Ara
Oyun dosyalarında Türk yapımı FNSS Zaha amfibi hücum aracı bulunmuş.

https://twitter.com/temporyal/status/142...3482964993

https://www.fnss.com.tr/tr/urunler/zaha-...ucum-araci
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Çıkış tarihi 19 Kasım'a ertelenmiş.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Open beta fragmanı. 6-9 Ekim'de open beta var, ilk iki gün sadece önsipariş yapanlara.

Ayrıca open beta sistem gereksinimleri de açıklanmış.

chrome_20210928_203007.png

3600'ün minimumda ne işi var bilmiyorum.

Ayrıca Intel kısmında da 6600k, 4790'dan daha hızlı.
Ara
Open beta için preload başlamış. 19 gb indirip kuruyor.

Ayrıca 6-7 Ekim'de sadece ön sipariş verenler değil EA Play sahipleri de oynayabilecekmiş. Xbox Game Pass'iniz varsa EA Play'iniz de var, oynamak istiyorsanız kaçırmayın.
Ara
Ben de indirmeye basladim yarin girip denicem ps5 de memnun kalirsam alicam
Ara
(05-10-2021, 11:01)Ragnvaldr : Open beta için preload başlamış. 19 gb indirip kuruyor.

Ayrıca 6-7 Ekim'de sadece ön sipariş verenler değil EA Play sahipleri de oynayabilecekmiş. Xbox Game Pass'iniz varsa EA Play'iniz de var, oynamak istiyorsanız kaçırmayın.

Oyun tam sürüme açıldıktan sonra EA play sahipleri oynayabilecek mi peki ?
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
@cemal Sadece Pro versiyonuna gelir.

Açık betayı 15 dakika kadar oynadım. Oyuncular sunuculara rastgele atanıyormuş, ilk maçımda büyük ihtimalle Avustralya sunucusundaydım çünkü 350 pingim vardı. Çıkıp girdiğimde 220 oldu, o da Batı Amerika sanırım.

Bunun yanında şu an için en büyük şikayetim düşmanla dostu ayırt etmenin tek yolunun oyuncuların üzerindeki küçük üçgen olması. Farklı takımlardaki iki operatör arasında herhangi bir görsel farklılık yok.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Betasini PS5 de oynadim biraz ve insanlar nasil oynuyor anlamiyorum, joystick ile nisan almak o kadar zor ki. Ozellikle zirhli aracta iken aracta sallandigi icin kesinlikle isabet ettiremiyorum. Joystick ile kompatatif FPS oynanmayacigi kanatine vardim.
Ara
Hayır ağlamıyorum.

Seriyi bilmeyen ama Battlefield ile ilgililere kesinlikle izlemelerini tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...UZPy1eVHAA
hby6qc.gif
Ara
Ekran_goruntusu_2022-03-25_182823.png

25.03.2022
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.