Aksiyon: Battlefield V
Oyun çıkış yaptığında Allies tarafında İngilizler, Axis tarafında Almanlar oynanabilir ülkeler olacakmış.
tTRiYax.png
Ara
Remember, No Russian.
Sic Parvis Magna
Ara
hby6qc.gif
Ara
protez kollu kadın bir müttefik askeri ne kadar ww2 veya tarihi tartışılır
giphy.gif
Ara

hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir BF1 oyuncusu olarak ön sipariş verecek kadar beni heyecanlandırmıyor. Fiyat avantajı beni biraz dürtüyor bakalım belki...
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Şimdi ww2 temasında neden punk tiplemeleri var :(
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bakın şahsen Dice Battlefield serisinde iyi iş çıkarıyor.
En azından oyunu multi olarak iyi tasarlıyorlar. Multiplayer kısmı çok zevkli oluyor.
Battlefield 1'de hem single hemde multi vardı. Ben single oynadım fakat şu osmanlıya karşı atılan laflar baya zoruma gitti. Ecdad sonuçta.
Oyunda Lawrence ön plana çıkmış.
Bf1'in single kısmı tatmin edecek cinsten ama çok değil. Fakat multiplayer kısmı oldukça zevkli.

Battlefield 5'te böyle olacağını umuyorum yine iyi iş çıkaracaklarına eminim.
En azından Activisondan daha iyi iş yapıyorlar.
Ara
DICE Gamescom için yeni bir fragman hazırlamış;

Bence başarılı, sanıyorum fragmanın sonunda da Battle Royale modundan bir kesit var.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sondaki kesit kesinlikle br için konulmuş, güzel yapmışlarsa sırf br için oynayabilirim.
Ara
EA bugün yaptığı açıklamada Battlefield V'in çıkış tarihini 1 ay erteleyerek 20 Kasım'da çıkış yapacağını duyurdu. Oynanış üzerinde son düzeltmelerin yapılacağını belirten EA ayrıca open betanın 6 Eylül'de başlayacağını belirtti. Kaynak

Yukarıdaki haberde ayrıca Battlefield V için yapılan pre-order sayısının az olmasının üstünde durmuşlar. Battlefield V ile yakın tarihlerde çıkacak olan Call of Duty: Black Ops 4 ve Red Dead Redemption 2'in bunun üstünde etkisi olduğunu hatta onların gerisinde kalabilme ihtimali olduğunu söyleniyor.
tTRiYax.png
Ara
Battlefield 5 benim gözümde daha çok Battlefield 1 için çıkarılmış bir ek paket gibi. Şimdilik böyle düşünüyorum. Ayrıca yine amerikayı öven bir oyun geliyor. Çok da heyecanlı değilim bu oyun için
We will watch your career with great insterest
[+] 1 üye The Last Kaiser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hby6qc.gif
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.