Aksiyon: Borderlands 2
header.jpg?t=1551320285

Borderlands 2, Pandora gezegeni için kötü emelleri olan Handsome Jack'a karşı Vault Hunterlar ile mücadele ettiğimiz bir aksiyon oyunudur.

Geliştirici: Gearbox Software
Yayıncı: 2K
Çıkış tarihi: 18 Eylül 2012
Platformlar: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3

Borderlands 2 ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun bir süre sonra sıfırdan oyuna başlamaya karar verdim. Beraber oynamak isteyen varsa konuya mesaj atabilir. Ayrıca oyuna sahip olmayanlar için Borderlands 2 steamde %75 indirimde.
tTRiYax.png
Ara
Ben oynarım. Bir tane karakterimle 15 level oldum ama sıfırdan açabilirim. DLC karakterleri hoşuma gitmedi.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Az önce PAX East yayınında gösterilen aşağıdaki shift kodunu oyunda girenlere özel kostüm verilecekmiş.

ss.JPG
tTRiYax.png
Ara
Nası giriyoruz?
Sic Parvis Magna
Ara
Yukarıda attığım kod ile ilgili net bir bilgi bulamadım ama bugün paylaşılan aşağıdaki kodu girerek 100 anahtar kazanabilirsiniz.

C3W33-RZ6ZJ-TFJ6C-TTJ33-RFHX5
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün E3'te yeni Borderlands 2 dlc'si olan Commander Lilith & the Fight for Sanctuary duyuruldu. Bu dlc ile Borderlands 2'nin hikayesi Borderlands 3 ile bağlanacak, bir nevi köprü görevi görecek. Dlc bedava ve indirilmeye açıldı.

Steam sayfası: https://store.steampowered.com/app/87228...Sanctuary/

tTRiYax.png
Ara
bu görevi hangi gezgende keşfedebilirim https://cdn.discordapp.com/attachments/4...1258_1.jpg
Ara
Fast Travel makinelerinde gidebileceğin bir yere tıkladığında sol altta o haritada yapılabilir görevler gösteriliyor. Hepsine sırayla bakarak "undiscovered" yani keşfedilmemiş görevlerin nerede olduğunu bulabilirsin.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Altın anahtar nerden bulabilirim oyun 10 tane verdi hepsini erken kullandım hepsi bitti ama altin anahtar bulup sandik acmam lazim ama nasil satın alacağımi bilmiyorum
Ara
İnternette yüzlerce anahtar veren kod var ayrıca cheat engine ile sınırsız anahtar elde ediliyordu.
Sic Parvis Magna
Ara
(29-03-2019, 00:30)reddga : Yukarıda attığım kod ile ilgili net bir bilgi bulamadım ama bugün paylaşılan aşağıdaki kodu girerek 100 anahtar kazanabilirsiniz.

C3W33-RZ6ZJ-TFJ6C-TTJ33-RFHX5

Bu kodu dene @kralılgaz. Üzerinden uzun zaman geçtiği için çalışmama ihtimali var tabi.
tTRiYax.png
Ara
O kod ilk attığın zaman da çalışmıyordu sanki.
Sic Parvis Magna
Ara
O kod çıkış yaptığında kullanmıştım ve çalışmıştı. 100 altın anahtarı almıştım. Bazı kodlar süreli oluyor, eğer süresi bittikten sonra kullanırsanız çalışmaz.
tTRiYax.png
Ara
o kodu nereye giriyoruz
Ara
Net hatırlamamakla beraber ana menüde Extras sonra Shift Code'a tıklayarak giriliyor olması lazım. Bunun için hesap açman da gerekebilir.
tTRiYax.png
Ara
tamam
Ara
W3KJB-H9CBW-XRBRW-JTBTJ-9JRXK (25 Golden Keys) güncel key
Ara
serayph cristillarini avlamak içn tek başıma zor oluyor yardım edecek gönüllüler varmı birlikte invincible hyperyus olmak üzere tüm guardları öldürmemde yardım edermisiniz
Ara
Oyundaki tum ana görevler bitti yan görevler kaldı yardim eder misiniz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.