Aksiyon: Dead by Daylight
Pig temelinde mouse 1 killer olduğu için çok bir olayı yok aslında. Nurse ve Spirit hala açık ara en güçlü killerlar.
WhaW8Am.gif
Ara
M1'den çok pusu yu doğru kullanırsa rakip loopu terk etmediğinde her türlü hit alır. Sadece ters yönden gidicekmiş gibi gösterip pusu başlamadan diğer tarafa dönmesi lazım direk . Pig oyunda etkisi konusunda tabi nurse ve spirit değil ama looplarda doğru oynadığında en kolay hit alabileceğin katillerden birisi.
Ara
Loopa göre değişir. Survivorun da doğru tahminde bulunması pig'in kaçırmasına sebep olacaktır.
WhaW8Am.gif
Ara
Ara
Bayağı talihsiz olmuş. Ben şu ana kadar hiç hile yapan ile karşılaşmadım.
tTRiYax.png
Ara
Ara
Bazen arkana bakmadan kaçmak en iyisi oluyor. Özellikle solo girdiğim oyunlarda ben öyle yapıyorum. Beleş garanti 5000 puan varken niye tehlikeye atayım ki.
WhaW8Am.gif
Ara
Beklemeden kaçmak en iyisi,özellikle katilde blood warden olup olmadığını bilmiyorsanız oyundan bezdirebiliyor.
Ara
Oyuna giriş yaparak 250.000 bloodpoints kazanabilirsiniz. Ayrıca BBQ & Chilli gelmiş shrine mağazasına. Ne yapıp edip alın daha 2-3 sene gelmez.
hby6qc.gif
Ara
Bu seferkini de bir süre düzeltemedikleri "error code 111 & 112" için vermişler. Umarım bu puan vermeleri BP event yapmamak için bahane olarak kullanmazlar. Normalde geçen sene 3. yıl kutlamalarında puan kekinin yanı sıra 2 kat puan eventi de olmuştu, bu sene öyle bir şey düzenlenmedi. Hatta yanlışım yoksa son 2x puan eventi Oni'nin çıktığı dönemdeydi.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyun içi mağazadan kod kullanma bölümüne "ENTITYPLEASED" kodunu yazarak 150.000 Bloodpoints kazanabilirsiniz. 3 Eylül'e kadar geçerli.

Ayrıca "ENTITYDISPLEASED" kodu ile de 1 Bloodpoint kazanabilirsiniz.
hby6qc.gif
Ara
Yeni bir kod mu bu yoksa hep vardı da yeni mi keşfedildi?
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni

https://twitter.com/DeadByBHVR/status/12...3297117184
hby6qc.gif
Ara
Teşekkürler Dünden kalanlarla birlikte @Ayro Ruh u 42 yaptım sayende birde önceden bulaamadığım hex ruin felanda açıldı onda bari :)
Ara
Ara
Solo girdiğim oyunlarda da bunlarla karşılaşıyorum. Katilin ne kadar tuzağı varsa hepsine kafa atıyorlar.
WhaW8Am.gif
Ara
Killer oynamaya Legion ile başladım. Legion'un gücü niyeyse bana güven veriyor ayrıca rank 20 olduğumdan karşımdaki Survivor'ları vurma konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum. İleride Plague ve Demo'ya başlayacağım ama şimdilik temelleri Legion öğretiyor.
tTRiYax.png
Ara
Gelebilecek en iyi survivor dailysi geldi.

Screenshot_2.png
WhaW8Am.gif
Ara
Oyunun Discord sunucusunun 150000 üyeye ulaşmasını kutlama amacıyla DISCORD150K kodu eklenmiş. Pazartesiye kadar geçerli kod. Tahmin edilebileceği üzere kodu girdiğinizde 150000 bloodpoint elde ediyorsunuz. Aynı zamanda oyunun sunucuları artık 60 tick olmuş önceden 30 tickdi
WhaW8Am.gif
Ara
PTB'de denemesi yapılan görsel güncellemelerinin ilk bölümü haftaya salı gelecek olan güncelleme ile geliyor. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı güncelleme ile birlikte yeni killer olan the Blight da gelecek. Tanıtım videosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.