Aksiyon: Dead by Daylight
Kart oyunlarında para ödeyerek içeriğe ulaşabiliyorsun. İşins şans faktörü istediğin içeriğe ulaşman için harcayacağın parayı etkiliyor sadece. Bu oyunda ben satın aldığım bir içeriği kullanamıyorum. Oyunun ilk çıktığı zamanlardaki içerik azlığından dolayı bu sorun gözükmüyordu ama bu oyun bugünkü hali ile çıkış yapmış olsaydı çoktan ölmüştü.
hby6qc.gif
Ara
Kart oyunlarıyla kıyaslarsan ama oradaki içeriğe ulaşmak için ödeyeceğin para cidden devasa. Bu oyunda ise indirim dönemlerinde 80 liraya tüm ücretli içerikleri alıp oynayarak geri kalanını açabiliyorsun. Bence asıl sıkıntı her karakteri oynamaya çalışmak. Mesela ben 1.5 sene boyunca günlük görevler haricinde killer olarak sadece Freddy oynamıştım. İkinci haftada erişebildiğim tüm perkleri de açmıştım, diğer karakterleri seviye atlatmak için de Freddy oynuyordum. Her şeyi oynamaya çalışmıyorsan içeriğe ulaşmak o kadar da zor değil bence.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Add-On videosunu zaten yapmamış mıydı? Her yeni Killer sonrası yapıyor artık herhalde. Bir de 8 saatlik video. Oyunun geliştiricileri oyunları için bu kadar uğraşmıyordur :d
tTRiYax.png
Ara
Daha güncel bir video. Yanlışım yoksa son videosundan bu yana iki killer ve 1.5 killer güncellemesi çıktı. Ayrıca bugün ve cadılar bayramında düzenlenecek bazı Twitch etkinlikleri varmış.

FINAL_DBD1.png
WhaW8Am.gif
Ara
Twitter hesabından sırada hangi haritaları güncellemeleri gerektiğini öğrenmek için bir oylama yapılmıştı. Oylamayı %39.2 Ormond, %60.8 Autohaven almıştı ikisi toplam %100 yapar diyip ikisini de güncelleyeceklerini duyurmuşlar. Görsellerin de bulunduğu tweet.
WhaW8Am.gif
Ara
Chapter XVIII Teaserı. Beni hypelayabilecek bir karakter çıkarsa oyuna tekrar dönebilirim sanırım.

WhaW8Am.gif
Ara

Malum espriyi yapmıyorum. Anlamışınızdır.

Anlamayanlar için: Baby Killerımız da gelmiş.
tTRiYax.png
Ara

Beklediğimden çok daha farklı bir karakter gelmiş. Belki geri dönmeyebilirim :S
WhaW8Am.gif
Ara
Bir ay boyunca her gün giriş ödülleri var.
WhaW8Am.gif
Ara

Wow dedim.

Aynı kanalın Plague, Nurse gibi insan hallerini renderladığı birkaç videosu daha var tavsiye ederim. İyi iş çıkarmış.
tTRiYax.png
Ara
shlisr00ty661.jpg
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynamaya oynamaya ne hallere gelmişiz, iyi yanından bayağı puan birikmiş.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png
WhaW8Am.gif
Ara

Beklediğim video gelmiş. Artık rastgele add-on koymayı bırakabilirim.
tTRiYax.png
Ara
Giriş ödüllerinin ayın 31'ine kadar devam ettiğini hatırlatırım. Ayrıca girdiğinizde önceden girmediğiniz tüm günlerin ödüllerini alıyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik olsa kimler katılır? Oyuna sahip olmayanlar varsa şu an Steam üzerinde %60 indirim ile ₺12.40. Buradan bakabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Oyuna şu an girip direkt 10.000 bloodpoint alabiliyorsunuz. Saat 18:00'den sonra 500 Iridescent Shard ve yarın 18:00'den 3 Ocağa kadar da 100.000 bloodpoint alabiliyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
Ufak hatırlatma, oyuna girip 100.000 bloodpoint alabiliyorsunuz. 3 Ocağa kadar devam ediyor.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.