Aksiyon: For Honor
For Honor Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri

for-honor-2880x1800-2017-games-5k-1091.jpg

Ubisoft Montreal’in ilgilendiği oyun çok oyunculu arenaya yeni bir soluk getirmek isterken hemde normalin dışında olan bir farklılık ile FPS oyunlarındaki kullanımı kılıç ve kalkanlara getirmek istiyor. 

Görsel

Ubisoft şimdilik 3 tane sınıf tanıttı, bunlar; Vikingli, Samuray ve Şovalye. Toplamda 12 tane sınıf ve her karakterin 4 farklı dizilimi olacak.

Görsel

For Honor PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

ALTYAZI İÇİN: Videonun ayarlarına girip "altyazılar" tuşuna basarak Türkçe altyazıyı açabilirsiniz

[+] 2 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
AŞIRI İYİ! Bu oyun için PC yenilenir işte.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

I am Clinton. I bring war.
Ara
Bildiğim kadarıyla "For Honor" adıyla çıkan başka bir oyun yok Bu yüzden başlıktaki 2017 gerekli değil.

For Honor Gamescom videoları
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Chivalry var gerçi bu tarzda ama bu daha büyük bir oyun olacağa benziyor tabii.
Ara
Bana sıkıcı geliyor bu tarz oyunlar. Bannerlord bence bundan daha zevkli olur.
Ara
(21-08-2016, 10:16)Lothebork : Bana sıkıcı geliyor bu tarz oyunlar. Bannerlord bence bundan daha zevkli olur.

çıkabilse olur belki de onun da yapıldığını ve ara sıra dev diary tarzı yazılar yazdıklarını bilmesem half life 3'e döncek derdim.
Ara
Samuray faction'unun doğal olarak ezip biçmeli diğerlerini gibi geliyor bana. Bu oyun yüzünden diğer forumlarda ya da ST'de çok görülebilir tarihte hangi milletin en iyi savaşçılara sahip olduğu :D
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

2015'de yayınlanmış çoklu oyunculu oynanış videosu.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
180 TL'ye değmez ama güzel oyun gibi duruyor, kılıç mekaniklerini beğenmedim klasik bir hikaye oyunu gibi duruyor.

God of War havası sezdim biraz, savaş atmosferi açısından. Hiç ölmeyen bir adam, hep ölen askerler.
Ara
Multisi için alınabilir.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Güzel oyun ama indirim zamanı alırım. Multiplayer kısmında karakter özelleştirme pek göremedim.
D99lQz.jpg
Ara
Firma Ubisoft olmasa heyecanlanabilirdim.
Ara
(24-08-2016, 13:55)Redtay : Firma Ubisoft olmasa heyecanlanabilirdim.

Far Cry ağlar ama :s
Ara
Far Cry 3. oyunda topladı, 4. oyunda yine bozdu. İlla biri ağlayacaksa Prince of Persia, Rayman ve Silent Hunter serileri ağlasın. Sonra da biz onları hatırlayıp ağlayalım. Rayman serisi çok ağlamasın.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Raider alır.
D99lQz.jpg
Ara
Yalnız 3 class az değil mi?
Ara
vZb1DA.jpg

Muhtemelen DLC ile gelir bir iki sınıf daha.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.