Anakonu: Sony PlayStation
playstation-4-slim-vertical-product-shot...umn_Image%24
Sony PlayStation
Sony PlayStation ilk olarak 1994'te çıkarılmış oyun konsolu.
PlayStation ile ilgili ayrı konu açılmaya gerek görülmemiş iletiler ve paylaşımlar bu konu altında bulunur.
PS Plus Nisan 2018 ücretsiz oyunları:

Mad Max, PS4.
Trackmania Turbo, PS4.
Q*bert: Rebooted, PS4, PS4, PS Vita.
In Space We Brawl, PS3.
Toy Home, PS3.
99Vidas, PS Vita.
tTRiYax.png
Ara
Asya Psn'inde PS4 için;

Mad Max
Blazblue Central Fiction
Heavy Rain

var
Ara
Oyunlar dün itibariyle bu ayki Playstation Plus oyunları olarak indirime açıldı.
tTRiYax.png
Ara
PS Plus Mayıs 2018 ücretsiz oyunları:

Beyond: Two Souls, PS4.
Rayman Legends, PS4.
Risen 3: Titan Lords, PS3.
Eat Them!, PS3.
King Oddball, PS Vita.
Furmins, PS Vita.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ps1 de winning eleven vardı. Yılı tam hatırlamıyorum. 2003 2004 olabilir. Master lig vardı. Kuzenle ne oynardık be. Tadı damağımda hala. Konuyu görünce yazmadan edemedim.
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beyond: Two Souls, 25 Mayıs'ta gelecek olan Detroit: Become Human'ın yapımcılarının oyunu ve benim gibi Detroit'i bekleyenlere tam vaktinde PS Plus'la Mayıs Ayı için verecekler. Sony nasıl hype yapılacağını iyi biliyor.
tTRiYax.png
Ara
PS Plus Haziran 2018 ücretsiz oyunları:

XCOM 2, PS4.
Trials Fusion, PS4.
Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier, PS3.
Zombie Driver HD Complete Edition, PS3.
Squares, PS Vita.
Atomic Ninjas, PS Vita.

Oyunlar, 5 Haziran'da PS Plus sahiplerine ücretsiz olarak indirilmeye açılacak.
tTRiYax.png
Ara
SS'lerimi nasıl bilgisayara aktarabilirim? Flash bellek ile atmayı denedim ancak ps tanımıyor. 2 kere denedim. Facebook vs. de kullanmıyorum.
Ara
(15-03-2019, 21:13)Consul of Time : SS'lerimi nasıl bilgisayara aktarabilirim? Flash bellek ile atmayı denedim ancak ps tanımıyor. 2 kere denedim. Facebook vs. de kullanmıyorum.

USB'ni FAT veya exFAT formatına biçimlendirmen lazım. O zaman tanır.
tTRiYax.png
Ara
PS Plus Mart 2019 ücretsiz PS4 oyunları:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered
The Witness
IbnE9P2.gif
Ara
(15-03-2019, 21:13)Consul of Time : SS'lerimi nasıl bilgisayara aktarabilirim? Flash bellek ile atmayı denedim ancak ps tanımıyor. 2 kere denedim. Facebook vs. de kullanmıyorum.

Ben twitter üzerinden aktarıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
tTRiYax.png
Ara

tTRiYax.png
Ara
Bugünden itibaren Playstation ID'leri değiştirilebilir oldu. Ancak bazı eski oyunlarda sıkıntı çıkabiliyormuş. O oyunları buradan inceleyebilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
(11-04-2019, 19:40)reddga : Bugünden itibaren Playstation ID'leri değiştirilebilir oldu. Ancak bazı eski oyunlarda sıkıntı çıkabiliyormuş. O oyunları buradan inceleyebilirsiniz.

Yıllardır istenen, geleceği duyurulunca aşırı hypelanan. Bana, hiç bi işime yaramayacağı için, yapılabilecek o kadar yenilik varken buna mı seviniyosunuz dedirten özellik.
Ara
Sony, PS5'i Nisan 2020'den önce çıkartmayacağını söylemiş.

https://www.eurogamer.net/articles/2019-...-sony-says
tTRiYax.png
Ara
PS4 resmi olarak toplamda 100 milyondan fazla satılmış oldu. Aynı zamanda 1 milyar PS4 oyunu satılmış.

https://www.resetera.com/threads/sony-q1...s4.131914/
tTRiYax.png
Ara
Evet, yaz indirimlerinden ne alıyoruz?
Ara
Ben oyun hakkımı uzun zamandır Cyberpunk 2077 için saklıyorum. Bilgisayarım kaldırmayacağından PS4'den almam lazım, o da Steam'den iki kere almakla eş değer neredeyse.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.