Animasyon: Rick and Morty (2013)
(12-09-2017, 13:17)Duman : 7. bölümün sonunda çalan parça.

1.sezon 10.bölümde de çalıyordu aynısı, anlayana...
Ara
Beth'i seslendiren kişi HIMYM'deki Stella'ymış.

tedmosbychronicles.jpg
3.Sezon Efsaneydi.
Ara
Final çok anlamsız geldi.
Final garipti evet. Yani kötü de diyemiyorum ama finalden beklentim daha büyüktü.
Ara
Yeni başladım. Güzel gibi ama çok sıkıldığım yer oluyor. Bilmiyorum bana mı öyle geldi.
Ara
Zevk meselesi biraz. Sana sıkıcı gelen yerler başkasına çok zevkli geliyor olabilir. Mesela benim hiç sıkıldığım yer olmuyordu genellikle.
Ara
v5jjo8.gif
Ara
Açılıştan sonra bölüm başlayacakmış gibi heyecanlandım farkına varmadan. Video bitince gerçekliğe geri döndüm :/
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İki gün kaldı, sıkın dişinizi.

v5jjo8.gif
[+] 2 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4. sezon başladı.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni başladım. Normalde böyle absürt şeyler çok hoşuma gitmez ama ne yalan söyleyeyim iyi sardı. Uzun dizilerde genellikle çekemiyorum bu kadar absürtlüğü ama kısa olunca izleniyor. Tabi işlenen konular da oldukça iyi. Beğendiğimi söyleyebilirim.

Bu arada dördüncü sezonu çoktan çıkmış galiba ama Netflix Türkiye'ye bu Pazar geliyormuş.
Ara
Dördüncü sezon kaldığı yerden devam ediyor.

v5jjo8.gif
Ara
Az önce dördüncü sezonu bitirdim. Kalitesinden ve yaratıcılığından ödün vermemişler. Akıcı ve göndermeleri anlarsanız gayet komik bir sezondu. Tabi yer yer sizi üzmüyorlar da değil.

76561198034761601.png
Ara
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kısa bir özel Rick and Morty anime bölümü. Tüylerim diken diken oldu ve aklımda bazı sorular oluştu.

76561198034761601.png
Ara
(26-07-2020, 19:21)Craetus :

İlginç ve güzeldi. Bazı fan teorilerine yönelik yapmışlar galiba. Altyazılar, Japonca'dan çevirildiği için olsa gerek, biraz garipti. Bir başka garip gelen şey de Roiland'ın seslendirmesine alışık olduğumdan olsa gerek seslendirmenin Japonca olması... Bahsettiğim fan teorisi ve kısa filmin bir kısmı spoiler içinde: Morty'nin Rick'in gençliği olduğuna veya ikisinin de bir şekilde aynı kişiliği paylaştığına dair teoriler vardı. Bu kısa filmde de Rick, Morty'i doğrudan işaret ederek "Sonra görüşürüz, Rick Sanchez" diyor. Zaten kısa filmin sonu da bununla örtüşüyor. Tabi bu fan teorisi ve Rick and Morty güzel bir dizi olsa da bir "evreni" var mı, varsa ne kadar ciddiye alınabilir bilmiyorum.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 3 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.