Animasyon: Samurai Jack (2001)
IMDB açıklaması:
Zamanda yolculuk eden bir samuray, evine gerip dönüp dünyayı kurtarmak için mücadele etmektedir.

Belki yıllar önce Cartoon Network'te karşılaşanlarınız vardır. Burada paylaşmak istedim çünkü dizi zamanında iptal edilmiş ve hikayenin sonunu hiçbir zaman getirememişti. Ama 2017'de yeni bir sezonu yayınlandı ve hikayenin de finalini yapmış oldu.

Dizi 5 sezon ve 62 bölümden oluşmaktadır. Bölümler 20 yaklaşık dakikadır.
[+] 3 üye Sylvanas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel animasyon. Bi' ara baştan düzenli izlemek istiyorum.
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara

10 yıldan uzun süre önce Cartoon Network'te izlerdim. Bir ara tekrar en baştan izlemeyi düşünüyorum.

Jack ile Powerpuff Girls'teki Professor Utonium'u hep birbirine benzetmişimdir.

DSKwproWAAUt9VN.jpg
IbnE9P2.gif
Ara
Direkt aynı kişi olduklarına yönelik teoriler bulunmakta zaten. Jack'in bir bölümünde arkada gözüken yıkılmış bir reklam panosunun aynısı Powerpuff Girls'de düzgün bir şekilde bulunuyor.
WhaW8Am.gif
[+] 3 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Samurai Jack'teki Aku ile Avatar: The Last Airbender'daki Uncle Iroh'yu aynı kişi (Mako Iwamatsu) seslendiriyormuş.
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.