Animasyon: Star Wars: The Clone Wars (2008)
2008-2015 arasında yayınlanan the clone wars animasyonu, klon savaşları sırasındaki olayları anlatmaktadır.

IMDB açıklaması:
Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker ve diğer Jedi şövalyeleri, Ayrılıkçılar'ın droid ordusuna karşı Cumhuriyet'in Büyük Ordusuna liderlik ediyor.
Ara
Son zamanlarda aldığım en mükemmel haberdi bu! Star Wars konusundaki en kapsamlı, en başarılı yapımlardan biridir, umarım aynı kalitede gelir devamı.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Finali yapıldıktan sonra çıkan Rebels'e ısınamamış birkaç bölüm sonrasında bırakmıştım, bence Star Wars'ta acilen hiçbir eğitimi vs olmayan sıradan 'iyi karakterlerin' Sith Lordlarını vs rezil etmesi klişesinden vazgeçmeleri gerekiyor.

Clone Wars eski Clone Wars gibi olur da Rebels gibi olmazsa izlerim. Bu arada Rebels'e ne oldu acaba bitti mi?
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ben de bu sabah haberi görür görmez mutlu oldum, hemen forumla paylaşmak istedim. Eğer aynı kalitede gelirse, yaş olarak da gençlerin yanında yetişkenleri de hedef alarak üretilirse izlemeyi düşünüyorum. Umarım beklentilerimiz boşa çıkmaz.
Ara
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Fragmandan gördüğümüz kadarıyla mükemmel bir final sezonu bizleri bekliyor. 21 Şubat'ta yayınlanmaya başlayacakmış.
Ara
Fragman çok iyi, ilk sezon ile final sezonu arasında grafik farkı çok yüksek.
Ara
7x6-7x9 bölümleri arasındaki karakter development ve güçlü kadın anı son çıkan modern 3leme filmlerinden daha iyiydi :D
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
genel olarak sevdiğim bi yapımdır ama bazı bölümlerini nedense sevemedim
Ara

Ara
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.