Anime: Shingeki no Kyojin - Attack on Titan (2013)
Attack-on-Titan.jpg
Attack on Titan ile ilgili sohbet burada yapılır.
Attack on Titan'ın filminin yeni trailer'ı
İnşallah güzel bir film olur.Diğer animelerinkini görünce insan çok umutlanmıyor ama trailer´ına bakınca hoş duruyor :D hadi hayırlısı
Ara
Vallaha Parasyte'ın filminide gördük açıkçası beklentilerimi karşılamadı. Umarım bu da öyle olmaz
Belki de gök itiyor...
Ara
Anime filmleri genelde fiyasko oluyor.
Diziyi bitirdikten sonra 4-5 günde tüm mangaları tamamlamıştım. Fakat hiç istemediğim saçma salak bir yere gitti. Eren'in Armin'in falan katlanılamaz halleri var zaten okumayı zorlaştırıyor. Yeni sezon gelsin izlerim ama başladığı gibi gitmedi.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Düşük kalite aksiyon sahneleri dışında film gayet güzel olmuş :) Beklentilerimi aştı diyebilirim shingeki no kyojin film 1
Belki de gök itiyor...
Ara
2. sezonu çıkmaya başlamış, sanırım 3 bölüm var şu an. İzleyen var mı?
(16-05-2017, 12:19)Duman : 2. sezonu çıkmaya başlamış, sanırım 3 bölüm var şu an. İzleyen var mı?

Evet , güzel gidiyor
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
3 değil, 6 ve ya 7 olması lazım.Ben de son bölüm hariç izledim.
Ara
Yıllar önce ilk sezonunu izleyip 2. sezonuna vakit bulamamıştım, dün 2. sezonu bitirdim. Yorumlarımı yazayım.

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
3.sezon baslamis.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Biriksin biraz sonra toplu izlerim.
Ara
3.sezonun Ilk 6 bolumunu izledim.

Ara
3.sezon 6 ay ara verdi. Bir sonraki bölüm nisanda gelecek. Gelecek ark 'return to shinganshina' da baya bi aksiyon olaylar olaylar var. Gerçek sonunda ortaya çıkacak.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu sezonun openingi çok hoşuma gidiyor.
Ara

Bir an önce başlasa da zevkten dört köşe olsam.
Ara
Bence ilk sezonu efsaneydi ama cizgiyi asla sonraki sezonlsra tasiyamadilar. Dolayisiyla artik yeni sezon icin pek heyecan yok bende.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.