Anime: Ijiranaide, Nagatoro-san (2021)
Görsel

MyAnimeList
Çıkış Tarihi: 11 Nisan 2021

Naoto Hachiouji, bir gün kütüphanede mangası üzerine çalışırken tanıştığı alt sınıfı Hayase Nagatoro tarafından her gün rahatsız edilir.

Oyuncular
Sumire Uesaka - Hayase Nagatoro
Daiki Yamashita - Naoto Hachiouji
Mikako Komatsu - Maki Gamou
Aina Suzuki - Yoshi
Shiori Izawa - Sakura

WhaW8Am.gif
Ara
Epilepsiye sebep olacak bir opening ve ana karakterin ipin ucunu gerçekten kaçırması dışında eğlenceli gidiyor. Animenin ortasındaki klasik fanservice plaj bölümünü izledim en son, onun dışında aynı bölümün ilk yarısı da DnD fanservice idi.
WhaW8Am.gif
Ara
Son bölümü de izleyip bitirdim. Çok özel bir şey olmamakla birlikte çerezlik olarak izlenebilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Seriyi animesinden çok daha öncesinde biliyordum ancak animesinin çıkacağına kesin gözle baktığımdan spoiler yememek adına çok kurcalamak istememiştim. Son zamanlarda pek vaktim olmadığından daha yarısını izledim sanırım ama gene ilerleyiş konusunda hayal kırıklığına uğradım.

Ben ikili arasında yaşanan olaylar ile yavaş yavaş bir ilişki kurulacağını düşünüyordum ancak Nagatoro en başından beri senpai karakterine aşık ve ilerleyiş bu ikisinin hislerine karşı dürüst olmaya çalışması şeklinde ilerliyor (Bu kısım spoiler değil bu arada sıkıntı yok). Ha genel olarak anime güzel ama ben uzun süredir var olan beklentim boşa çıkınca biraz soğudum o kadar.

Belirtmeden geçmeyeyim, Nagatorro'nun yüz ifadeleri mangada çok iyiydi, stüdyonun animeye uyarlarken aynı seviyede kaliteye ulaştıklarını düşünüyorum.
hby6qc.gif
Ara
İkinci sezon onayı almış.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.