Anime: One Punch Man (2015)
Onepunchman.logo.png
One Punch Man, aynı isimli 2012 başlangıçlı mangadan uyarlanan, ilk sezonu 2015'te çıkmış süper kahraman animesi.
One Punch Man ile ilgili paylaşımlar ve yorumlar bu konu altında yer alır.

2019 Nisan'da 2. sezonunun başlayacağı duyuruldu.

Geçen haftalarda 2. sezonu başladı.

Görsel
hby6qc.gif
Ara
Dün 2. sezonun ilk 5 bölümünü izledim sanıyorum.

Çok ağır gidiyor, bir turnuva uğruna daha kaç bölüm yiyecekler bilmiyorum. Zaten 20 dk bile değil, haftada bir olması çok kötü. Netflix gibi tek seferde koysalar keşke.
Ara
Mangasında bile 2.sezon'un hikayesi daha tamamlanmadı. Aşırı yavaş gidiyor.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İlk sezonu güzeldi. İkinci sezonda da tam olaylar olacak herhalde derken bitti. Onun dışında denildiği gibi ikinci sezonda çizim kalitesinin düşmesi de seyir zevkini baltalıyor.
Ara
İzlemeye bugün başladım ve açıkçası çok fazla etkilendim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
2. sezonda çizim kalitesi düşmüş.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son beş yılda izlediğim tek anime olabilir. Daha ilk sezondayım, şuan için hoş gidiyor.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Dün başladım bugün bitirdim. 2. sezondan pek randıman alamadım açıkçası. 3ü bekliyoruz
Ara
İkinci sezon gerek animasyonlar gerekse hikaye ilerleyişi olarak gerçekten rezaletti. Ağzımıza bir parmak bal çalıp gitti bu kadar büyük bir serinin 4 senedir beklediğimiz sezonu.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk sezonunu az önce bitirdim. Pek anime izleyen biri değilim, Death Note dahil başladığım 2-3 animenin ilk sezonunu dahi bitirmemiştim.
Çok eğlenceli bir dizi benim için. Saitama karizmatik olduğu kadar karakterli ve eğlenceli biri. Dizi müziğini ayrıca sevdim. 2. sezona yapılan olumsuz yorumlar neticesinde 2.sezona hiç başlamamayı düşünüyorum. Sırada eğlenceli-aksiyon içerikli başka bir anime bulacağım.
Ara
Üçüncü sezonun yapımını MAPPA'nın üstlendiği iddia ediliyor

FjWniVsWIAAchIS?format=jpg&name=900x900
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.