Anime: Yakusoku no Neverland (2019)
UFU2XlA.jpg

Yakusoku no Neverland

Lütuf Yetimhanesinde, hayat yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmamasına rağmen, diğer çocuklar ve onları önemseyen "Anne"leriyle mutlu kocaman bir aileyi oluşturmaktadırlar. Özellikle de hepsi 12 yaşına basana kadar evlat edinildiklerinden dolayı, hiçbir çocuk göz ardı edilmez. Gündelik hayatları zorlu yazılılarla doludur fakat yazılılardan sonra dışarıda oynamalarına izin vardır.

Uymaları gereken tek bir kural vardır: yetimhaneden ayrılmamak. Ama bir gün, sınav birincilerinden olan iki yetim, Emma ve Norman, yetimhanenin kapısına gitmeyi cüret edip varoluşlarının ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkarırlar: yetimhaneleri gizemli şeytan ırkı için yiyecek üretilen bir çiftlik, kendileriyse yenmek için yetiştirilen besi hayvanıdır. Kaçış planlarını uygulamak için sadece birkaç ayı kalan çocuklar, bir şekilde önceden karar verilmiş kaderlerini değiştirmek zorundadır.

Kendi Görüşüm: Benim için kesinlikle bu sezonun favorisi olan animedir. Çok ilgi çekici konusunun yanında karakterlerde oldukça derin işlenmiş. Günümüzdeki çiftlik hayvanlarıyla empati yaptığınızda konuya olan ilginiz çok daha artıyor çünkü durum neredeyse birebir aynı halde. 

Ara
Listeye ekledim, bakalım konusu neredeyse aynı olan Dolls Fall'ı geçecek mi?
Ara
Mangasını okumuş biri olarak eğer mangasına göre giderse senenin favori animesi olacağına inancım tam.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Harika bir bölümdü. Manga okumuş birisi sonraki bölümlerde bu bölümleri geride bırakacak bölümler olduğunu rahatça söyleyebilirim. Benim için halen sezonun favori animesidir. Tate no Yuusha güzel bir seri olsa da bu seri kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum.
Ara
Uzun zamandır böyle çerezlik bir şey arıyordum.12 Bölümü bir anda bitirdim şimdi mangasından devam edeceğim.Animeyi izleyip benim gibi mangadan devam edecekler 37.bölümden başlayabilirlermiş.
Ara
Serinin 1. bölümünü şimdi bitirdim. Micheal Jackson'un ne zaman belireceğini merakla bekliyorum.
Ara
Bir yandan çalışırken bir yandan da izlenebilecek güzel bir seriymiş. 12 bölümün 12'sini de izledim. Beklediğimden iyi çıktığını söyleyebilirim. Hazır 6 gün önce ikinci sezonun resmi fragmanı da yayınlanmışken konuya atayım. 
Ara
2. sezon çıkmış Bir de üstüne 5.5 bölüm yayınlamışlar. Myanimelist'e girmesem söyleyen yok.
Ara
4. bölümün altında "Mangadan koptunuz iyice Allah anime stüdyonuza kötülükler yağrdırsın" diye bir sürü yorum gördüm. Manganın özellikle çizimlerini çok övüyorlardı. Sanırım 2. sezon bitince bir de mangaya döneceğim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.