Anket Başlığı: Hangi ulus ile sefer başlatılmasını istersiniz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Anadolu Selçuklu

5 55.56%
Kıpçak Türkleri

1 11.11%
İlhanlı Devleti

1 11.11%
Eyyubi Sultanlığı

0 0%
Sizin seçiminiz

2 22.22%
Katılımcı sayısı: 9 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Medieval Kingdoms 1212 AD Campaign - Hangi Ulusu Görmek İstersiniz?
Selçuklular, Kıpçaklar, İlhanlılar, Eyyubiler, Harzemşahlar, İldenizliler, Abbasiler veya var olan elliden fazla seçenekten seçiminiz olan bir ulus.
Ara
Kudüs Krallığı'yla "Deus Vult" RP yapılabilir. Elbet Müslümanlar ve Türklerle oynamak eğlenceli ama Hıristiyanlarla RP yapmak da ayrı eğlenceli olur.
IbnE9P2.gif
Ara
(24-02-2019, 11:28)Yolgezer : Kudüs Krallığı'yla "Deus Vult" RP yapılabilir. Elbet Müslümanlar ve Türklerle oynamak eğlenceli ama Hıristiyanlarla RP yapmak da ayrı eğlenceli olur.

Bu RP benim yapabileceğim bir tarzda olmadığı için becerebileceğimi sanmıyorum.

Anadolu Selçukluları ile modun Türkçe yaması çıktığında öncelikli olarak oynamak istiyorum.
Ara
Harzemşahlar olabilir sonuçta hiç bir oyunda oynanmadı bu devlet bildiğim kadarıyla
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-03-2019, 15:26)Feldmarschal : Harzemşahlar olabilir sonuçta hiç bir oyunda oynanmadı bu devlet bildiğim kadarıyla

Olabilir ama Harzemşahlar Attiladaki Sasaniler gibi güçü ve vassalları olan bir devlet.
[+] 1 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.