Anno 2070 - Ekran Görüntüleriniz
logo-anno-2070_136975.png
Anno 2070'den ekran görüntülerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
z0AWRH.jpg

O kadar Anno 1404 oynadıktan sonra bir değişiklik yapıp 2070 deneyeyim dedim. Oyunda 1404'e oranla formül üzerinde çok isabetli geliştirmeler söz konusu bu geliştirmelerden birisi sağda görebileceğiniz bina arayüzünde üretim şemalarının daha basit bir şekilde düzenlenmesi. Bina olarak sadece "sonuç maddeye" tıklıyorsunuz ve buna tıkladığınızda o maddeye ulaşmak için neler inşa etmeniz gerektiği görünüyor. Oyunda balık ikonu gibi Anno 1404'ten birebir alıntılar olduğunu görünce şaşırdım. Coal mine yapınca adanın "ekosisteminin" hasar görmesi dolayısıyla milletin mutsuz olması ve tarlaların verimliliğinin azalması enteresan geldi, oyuna dair mekanikleri biraz daha araştırıp - yüksekle ihtimal rehberler hazırlayıp- iyice girişeceğim 2070'e. Örneğin ilk başta bir faction seçtik ama neye göre seçtik belli değil. :D
Şablon denemelerinde bulunuyorum. DoD'e nazaran boyutsal farklılıkta çok tarla olduğundan yaratıcı olmak gerekiyor.

72c5e7.jpg
v5jjo8.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.