AoE Multiplayer Sorunları
Anlık internet git geli olduktan sonra, oyuna tekrar giriş hiçbir şekilde sağlayamıyorum. Ayrıca oyun içerisinde ara ara anlık donmalar oluyor. İnternetim ve bilgisayarım gayet iyi seviyede. Var mıdır tavsiye edebileceginiz bir şeyler?
Ara
Hangisini oynuyorsunuz? Definitive Edition mı orijinal olan mı?
tTRiYax.png
Ara
Definitive Edition
Ara
Bildiğim kadarıyla oyunun reconnect sisteminin düzgün çalışmaması mevcut sorunlardan. Resmi forumda bu konuda birçok şikayet gördüm.

Donma ile ilgili pek bir fikrim yok. Oyunun grafik ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsiniz, belki faydası dokunur. Oyun ilk çıkış yaptığında ciddi optimizasyon problemleri vardı. Şimdi her ne kadar daha iyi durumda da olsa mükemmel sayılmaz.
tTRiYax.png
Ara
Teşekkür ederim cevabınız için. Reconnect sistemi düzgün çalışmaması değil de hiç çalışmıyor. Multiplayer oyun kuruyorum, ufak internet git gel olunca direkt oyundan atıyor, ve bir daha giremiyorum. Keşke bir düzenleme olabilseydi bunun icin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.